Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hogy illik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy illik az esküvőhöz (nyári) a bográcsozás? Ti jópofa dolognak tartanátok, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a bográcsozás, szüleimnek is abba főtt a birkapörkölt, igaz ők december elején házasodtak. :) A lényeg, hogy a násznépet ne érje nagyon füst...de gondolom nem akarjátok őket a tűz mellé ültetni. :) Tehát nekem szimpatikus az ötlet, aki akar ki is mehet meg ilyenek, csak ne erőltessétek rá az egész násznépet, hogy kint legyenek.
2012. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felénk sok lakodalomban főznek bográcsban. Egy jó birka vagy a kakaspörkölt finom. A vendégek természetesen az asztaloknál ülnek.
2012. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem ötletes, nekem nagyon tetszene! Csak egy baj van vele, az időjárást nem lehet kiszámolni, kell valami ötlet vésztartaléknak, ha véletlen szakadna az eső, mert ugye azt nem mondhatod, hogy jó akkor nincs kaja! Amúgy mondom én nagyon szeretek bográcsozni, és szerintem nem áll nagyon messze az esküvőtől sem! A falusi lagzikon is üstökben főznek! Csak az nem látszik! De ez még látványosságnak is jó!
2012. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
92%
A bográcsozás számomra azt jelenti hogy mindenki a bogrács körül van, ki főz, ki a tűzre vigyáz, iszunk beszélgetünk, azaz jól érezzük magunkat.Ha az esküvőre a haveri társaság van csak meghívva akkor így el tudom képzelni egyébként nem.Más dolog a bográcsban főtt étel felszolgálása.Az természetesen a helyén van egy vidéki lagziban.
2012. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Júj köszönöm! Nem tudtam eldönteni, hogy vajon illik-e ehhez az eseményhez, vagy sem, de most -hogy ti is lelkesednétek érte- megvan akkor már a kajci is. :)

Sajnos-nem sajnos budapestiek vagyunk, és itt is lesz a vacsora, de egy kis hangulatos kerthelyiséges étteremben.

2012. febr. 22. 11:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, én sem úgy gondoltam, hogy mindenki a tűz körül üldögél, és várja a vacsorát, hanem abban fő meg, majd tálalva lesz.
2012. febr. 22. 11:03
 7/10 mantis religiosa ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, Én is voltam olyan lagziban, ahol üstben főztek, külön öröm volt számomra, hogy kérésemre mártottak Nekem szaftos kenyeret, ami jobban ízlett, mint a kaszinótojás. Vágjatok bele bátran, sok boldogságoz!
2012. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Így már más,...a bográcsban főtt ételnek nagyon sokan fognak örülni, úgyhogy tényleg jó ötlet.:)
2012. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bánomisén ***** válasza:
A kerti partikat mindenki szereti, úgyhogy szerintem nyugodtan. Különlegessé teszi az esküvő utáni bulit. Én is voltam már kerti partis lagzin és nagyon jól érezte magát az egész társaság :-)
2012. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az eljegyzés lesz egy "bográcsolós kertiparty" szerűség. :D
2012. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!