Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki otthon saját kezűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki otthon saját kezűleg készítette az esküvői meghívókat, az milyen programot használt a szerkesztéséhez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 01:01
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
83%
Én magam csináltam őket, és sokan el se hitték...Bordó kartont vágtam ki belsejébe vanília sárga lapon a betűk.Word-be szép ciráldás betűk,semmi extra program,dekorollóval alakítottam a sárga belsőt.Papírboltba vettem esküvői matricát,volt ezüst és arany verzió-templom,galambok ,gyűrű stb. mintákkal= irtó jó lett mind,nem győztem mondani nem rendeltem,én csináltam,aminek anyagi oka is volt.(ez 2004-ben volt,akkor max.3000Ft-ból kijött)Barátnőm is felbátorodott ezen, az övét már divatos téglalapnak vágtuk,szintén beleragasztva másik lapon a szöveg,kívül egy szép szalag ,és kész.Gyönyörű volt.Ez tavaly 27ezer helyett neki is 5000 lett.Sajna a pénz nagy ÚR, hiába a nagy nap,utána úgyis elvész ez a kedves papír db..
2012. márc. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan szép lett, előző! Nincs kedved feltenni egy fotót róla?
2012. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Ötlet: Ha volt e-session vagyis jegyes fotózásotok akkor az ott készült fotókat is felhasználhatjátok.Általában ha a pár megkér én megtervezem nekik a meghívót díjmentesen. Ők is és én is jobban járok. :)
2012. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves első válaszoló, tényleg jó az ötlet, nem kizárt, hogy ezt a megoldást választjuk.
2012. márc. 5. 09:00
 5/24 anonim ***** válasza:
Semmi extra nem kellett hozzá, csak word meg paint. Wordben megszerkesztettem, majd az előtte paintben elkészített "logót" beillesztettem és kinyomtattam.
2012. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarok rosszmájúskodni, de azért az otthon készített meghívók nagy részén ez látszik is... Persze a rokonok nyilván nem ezt mondják, hanem hogy "milyen szép, nem is látni rajta, hogy nem profi", de ez nem jelenti azt, hogy így is gondolják. Ennek ellenére megvan az a többlet értéke, hogy a pár keze munkáját dicséri, de profi kinézete csak nagyon-nagyon kis százalékban lesz a végeredménynek, szóval akinek ez fontos, inkább bízza egy jó szolgáltatóra.
2012. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Elnézést, hogy őszintén válaszoltam. :D Grafikus vagyok, szakmai szemmel nézem a meghívókat is. Tudok rá számtalan jó programot, amivel lehet dolgozni, de aki nem ért hozzá, annak hiába ajánlanám őket, mert nem tudná kezelni. A grafikai tervezés külön szakma, nem is várható el senkitől sem, hogy hozzáértés nélkül profi munkát végezzen ilyen téren. Fodrászhoz megyünk, ha hajat vágatunk, kőműveshez, ha házat építünk, grafikushoz, ha tervezni akarunk. Mindet meg lehet oldani házilag is, de a végeredmény kevésbé lesz szép. Ez a válaszomra kapott százaléktól függetlenül így van. :)
2012. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%

Egyetértek az előzővel.

Tényleg nem túl szépek a házi meghívók. Már két ilyenhez is volt szerencsém.

Akkor már sokkal jobb ötletnek tartom az elektronikus meghívót, ha valaki nem akar rá költeni, van egy ilyen weboldal, ahol szépeket lehet találni. Kiküldeni e-mailcímekre, ennyi. Sokkal szebb, mint egy házi kézzelfogható, ami úgyis a kukában landol.

2012. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

ÉN magam szerkesztettem a meghívónkat, és a dobozt hozzá is mi csináltuk saját kezűleg!Csak a nyomtatást bíztuk profikra!A egész kijött 4000Ftból!Ha mindezt profira bíztuk volna 11000Ftot fizettünk volna!Mi nem szerettünk volna kartonos megoldást!Ilyen lett, kinyitva azért nem teszek fel képet, mert nem akarom h bárki is felismerjen :D

[link]

2012. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló, azért ez mégis csak egy kissé rosszmájúra sikeredett. Viccen kívül viszont, nyilván igazad van, aki profi végeredményt akar, az bízza a profikra, tökéletesen egyetértek veled. Mi ezzel szemben inkább személyeset szeretnénk, a grafikát és a verset is kedves unokahúgunk fogja készíteni, többek között ezért (és természetesen az anyagi vonzata miatt is) szeretnénk mi magunk készíteni, azért is szeretnék tanácsokat kapni a készítés módjával kapcsolatban. Minden esetre köszönöm mindenkinek az észrevételeket.
2012. márc. 5. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!