Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki otthon saját kezűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki otthon saját kezűleg készítette az esküvői meghívókat, az milyen programot használt a szerkesztéséhez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 01:01
1 2 3
 21/24 eryke1 válasza:

Aki azt a dobozkás meghívót csinálta és képet töltött fel róla..Megkérhetem hogy az e-mail címemre írja meg , hogy miként késztették a dobozkát :) Köszönöm

ery@freemail.hu

2013. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Grafikus vagyok, Photoshoppal és Adobe Illustratorral készítettem el a húgomék meghívóját.

A húgom rajzolt kézzel egy vázlatot, hogy nagyjából mit szeretne, én pedig elkészítettem.


A nyomtatást és kivágást nem otthon csináltam, hanem elvittem a CopyCat nevű üzletbe a Nyugatinál. (Persze attól még felügyelni kellett rá, hogy hogyan csinálják, mert a "szakember" nyomtatás előtt okosan leméretezte a 300+ dpi-s anyagot kb. 72 dpi-re, és a próbanyomaton úgy nézett ki, mint Ödönke első kalandja a tintasugarassal.)


Nem javaslom, hogy otthon Painttal gyártsatok grafikát, a Paint túl egyszerű eszköz ehhez, sajnos nem valószínű, hogy az eredmény megfelelő lesz.


Csatlakozom a kollégához, aki az imént a letölthető sablonokat javasolta - ez a legjobb tanács, ha otthon akartok nekiállni.


Boldog házasulást mindenkinek! :)

2014. márc. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én indesignben meg illustratorban csinálnám meg de én grafikus vagyok. Így ez nem releváns válasz :))
2015. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Esküvői meghívók tervezését vállalom. Ha felkeltettem érdeklődésedet keress privát üzenetben.😃
2019. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!