Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti magatoknak, vagy a vendégek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti magatoknak, vagy a vendégeknek szerveztétek az esküvőt?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy kérdésem amiben kifejtettem az esküvővel kapcsolatos terveimet, s többen lehurrogtak, hogy az esküvőt a vendégekhez kell igazítani, nem magunkhoz.

Itt konkrétan a zenével kapcsolatban voltak ellenvetések.

Én lehet hogy önző vagyok, de a véleményem: a legtöbb vendég másnapra arra sem emlékszik kinek az esküvőjén volt, a párnak viszont élete végig arra kell emlékeznie, hogy milyen sz@r volt az egész?

Ráadásul mivel rosszabbak a régi, rokizós számok, mint a mulatós?


Ti hogy vagytok/voltatok ezzel a kérdéssel?

Remélem nem én vagyok az egyetlen lázadozó :)


2012. márc. 6. 16:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

Hát én mindenképpen olyan zenét tennék be, ami nekem is és a páromnak is tetszik, ha valakinek nem tetszik akkor nem, az ő baja, a MI esküvőnk.

A miénken mai szerelmes slágerek voltak, volt akinek tetszett volt akinek nem.

2012. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

"Párnak viszont élete végig arra kell emlékeznie, hogy milyen sz@r volt az egész?"


Hadd kérdezzek valamit! Mitől lesz szar a lagzi? Ha olyan zene van, ami csak az ifjú párnak tetszik, a vendég végigunja az egészet. A pár tudna önfeledten mulatni az általa preferált zene miatt, ha közben mindenhol komor képű embereket lát, akik csak ülnek nagy kínos csendben?


Vagy akkor, ha beenged egy esküvőn megszokott zenét, és bár nincs oda érte, mégis látja, hogy ettől van hangulat, mulat a nép és ő is eltáncolgat bohókásan az oly gyűlölt zenére?

Hát gondold át...

Ha már egyszer megkaptad a válaszokat, mit akarsz még? Minket meggyőzni, hogy neked van igazad? Úgyis te döntesz, nem mi.

2012. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
Én speciel megértelek,mert nálunk a Besh o Drom fog játszani. Nem igazán érdekel,ki mit szól.
2012. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 fúróferkó ***** válasza:
71%

Nyugi, az egyedüli vagy, aki ezt hangosan ki is mondja.

Ha magatoknak akartok esküvőt ,de később,pár év múlva akár csak egy vacsorát is szervezni ,akkor ne hívjatok vendéget!

A vendég attól vendég ,hogy az első minden és minden körülmények között.

Ha a vendégeidet csak annyira tiszteled,olyan hülyék ,hogy másnapra úgy is elfelejtenek mindent,akkor tényleg önző vagy.

Igaz,ez a ti napotok ,de a vendégek érezzék magukat jól ,hogy emlékezhessenek.

2012. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nem, most konkrétan nem az én esetemre várok válaszokat, csak felhoztam példaként.

Általánosságban kérdezem :)


De köszönöm, voltam már 3 mulatósos esküvőn, s a párommal mi ültünk ölbe tett kézzel. És ha már nekünk kéne emlékezni a mi nagy napunkra, fenntartanám magunknak a jogot, hogy mi jól érezzük magunkat.

A táncos rockra pedig pont ugyanolyan jól lehet táncolni mint a mulatósra, csak azért mégiscsak jobb számunkra.

A részegeknek meg nem mindegy mire ropják?

A vendégség meg amúgy is csak azért lesz mert elvárják.

Szóval minket nem nagyon befolyásolnak a vendégek :)

2012. márc. 6. 16:13
 6/35 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen nem értem, minek feltenni ezt a kérdést megint, ha már egyszer "le lettél hurrogva"? Akkor úgyis tudod, hogy a döntő többség milyen véleményen van. Talány nyugodtabb szívvel érvényesítitek az akaratotokat a vendégseregen, ha jön pár pozitív válasz neked? Vagy minket akarsz meggyőzni a véleményedről?
2012. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Jó, akkor leírom újra, más véleményére vagyok kíváncsi a saját, NEM az én esküvőmről.

Csak ha már így szóba jött, kifejtettem konkrétabban a véleményem.

Amennyiben senki sem szeretne a saját álláspontjáról nyilatkozni, ejtsük a témát.

2012. márc. 6. 16:18
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
nálunk vagyes lesz. beletesszük az egyéniségünket, de figyelünk a vendékere. pl. (ezért itt már engem is lehurrogtak) rajtam színes kiegészítők lesznek, ezzel kicsit feldobom a bolond fejemnek az egészet és nem lesz olyan ünnepélyes ettől a hangulatom, legalábbis remélem :) a másik pedig a díszítés, abban is lesz elegáns, de bohókás is, amilyenek mi vagyunk. ügyesen sikerült összevegyítenem a kettőt, (eddig gondolatban), remélem élőben is szép lesz. a zene nálunk a következőképp lesz: a párom unokatesójáék zenészek, ők fognak játszani. na a lényeg, nekem a mulatósra a tűrőképességem pont 0, olyan 3 mp-ig vagyok képes elviselni... így "normális" zene fog szólni, régebbi, 80-90-es évek, táncolós, illetve mai (pl. quimby). de persze tudom, h kell a mulatós is az idősebbeknek, így mikor mi átöltözünk, vagy én épp nem vagyok a teremeben, tőlem nyugodtan szólhat akkor. ezt előre megbeszélem a zenészekkel majd, hha látnak engem elűnni, hát csak bátran szóljon az ihajcsuhaj :)
2012. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
Ha mondjuk neked a jazz a kedvenc zenéd, képes lennél azt hallgattatni a mulatni vágyó vendégekkel?
2012. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
16-07, 16-13. és az utolsóval válaszadóval nagyon egyet értek!
2012. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!