Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő! Ajándék a vendégeknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő! Ajándék a vendégeknek?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy ajándékot kell adni a vendégeknek, de én erről eddig még nem hallottam. Ez mit takar? Ja, és mi az a keringőgyertya?
2011. szept. 29. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ez hülyeség.
2011. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
ajándékod a vendégeknek az hogy kapnak kaját, van zene, ellátás meg kapnak két puszit a jókívánságokért! AZt hiszem ez bőven elég!
2011. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Szoktak adni ajándékot. Apróságot, ilyen enlékfélének. Barátnőmék pl kis üvegcsébe elvetett néhány szem búzát adtak, ami pár nap alatt kikelt. Mellé meg egy ki emléklapot, már nem emlékszem pontosan, de arról, hogy a búzát rég úgy hívták élet, nem emlékszem, de nagyon kreatív volt.

A keringőgyertya meg az, amikor már a menyasszony újasszony, és gyertyafénykeringőre táncol minden vendég, és gyertya van a kezükben. Ezt szokták úgy is csinálni, hogy az ifjú házasoknak el kell fújniuk az összes gyertyát, miközben a vendégek azokat újra meggyújtják. Ez egy játék.

2011. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönő ajándék, apróságot szokás csak. Cukrozott mandula, vagy a mi esküvőnkön csoki volt pl.


A keringőgyertya pedig a gyertyafénykeringőhöz kell.

2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt évben 3 esküvőn voltam, mindhármon adtak apróságot ajándéknak, emléknek. Pl, kisméretű csoki, olyan csomagolásban, amire az ifjú házasok neve és a házasság dátuma volt ráírva. Ilyen miniatűr Bocicsoki volt átcsomagolva.
2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi mézeskalácsot kaptunk egyik lagziba ajándékba, kis szíveket a pár nevével. De volt, ahol nem volt ajándék.
2011. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Ez az ajándék adás új amerikai szokás. A sznobok szoktak ilyeneket adni. Az ajándékokat a vendégek legtöbbször kidobják,ha haza mennek.
2011. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden családnak adtunk egy kis celofánba, színes szalaggal átkötött színes kavicsot, a szalagon hogy köszönjük. Az ültetőkártya mellé volt rakva.
2011. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Én nem dobtam ki. Elrakta. Ez akkor valami hipersznobéria nálam? Egyébként szerintem sem régi hagyomány ez, de nem feltétlenül rossz dolog. Inkább aranyos.
2011. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Nyáron mikor voltam lakodalomban hetvenöt fok volt mondjuk, mindenki egy nagyon édes legyezőt kapott, imádtam. Ilyen kis egyszerű dolog, ami mindenkit rátok fog emlékeztetni.
2011. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!