Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi annak a műsornak a címe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak a műsornak a címe, amiben menyasszonyok vannak, és tervezik az esküvőjüket, és azt mutatják be, hogy mennyire zsémbesek?

Figyelt kérdés
Valamilyen menyasszonyok. És még az sem jut eszembe, hogy melyik csatornán láttam.
2012. márc. 8. 11:39
 1/7 anonim válasza:
menyaszörnyek és asszem a fem3-on van
2012. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
TLC-n is vannak ilyen műsorok, egyik a Rich bride, poor bride. Másik a Mondj igent a ruhára, de az csak a ruhaválasztásról szól.
2012. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy a Travel and Living csatornán is, illetve kettő. Az egyikben egy neves New York-i áruházban menyasszonyi ruhák között válogatnak, az egyik hisztisebb, mint a másik.


És van egy olyan, ahol az esküvő után a párjukkal együtt bemutatják, hogy mennyiből jött ki és milyen volt a lagzi. Hát itt aztán tényleg egyik menyasszony hisztisebb, mint a másik.


Egyiknek sem jut eszembe a címe.:)

2012. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló leírta a címeket.:)
2012. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menyasszörnyek (Bridezillas)
2012. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Vasárnap este 7 kor viasat3. Én is megakarom nézni, de csak ötletlopás szempontjából.Hátha látok valami hasznosat.
2012. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A viasat 3-on nem az megy,hanem a 4 esküvő.Ahogy előttem írták fem3,meg a spektrum home-on szokott menni talán 22:30-tól én is nézem mindig:)
2012. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!