Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Ti milyen úton-módon dobtátok le magatokról a súlyfelesleget? Illetve mennyi súlytól sikerült megszabadulnotok az esküvőig? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

20 kilót fogytam 5 hónap alatt. (83-ról 63-ra)

Norbi update.

2012. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
3 honap alatt 18 kilot. tavaly, nem lagzi miatt, csak ugy. 80-rol 62-re. azota visszajott 6, na azt mostmar tenyleg az ekuvomre kell leadnom :)) nem ettem cukrot es lisztet. hushoz zoldseget ettem pl. vacsira keveset. rengeteg ceklat es savanyukaposztat ettem, plusz napi 4 liter tea, persze uresen. mellette tonaztam, heti 5szor, milo viki k.o a kiloknak dvd-re. most kettlebell lesz, 100szor gyilkosabb :)) sok sikert!
2012. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Egy hónappal a lagzi előtt megcsináltam a 4 napos diétát (ha érdekel, szólj és leírom). Nem kg-ban fogytam, hanem a ruhaméretem lett kisebb 1 számmal. Nem is a 4 nap alatt, hanem az azt követő 2-3 hétben történt ez meg.

Hány kg-tól szeretnél megszabadulni?

2012. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
megköszönném ha leírnád! :) 60-61 kg vagyok és olyan 50-55-re szeretnék visszamenni. Köszi a többiek válaszát is!
2012. jan. 21. 14:30
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne:D

nekem igaz még nem az esküvőre, hanem eljegyzésre kellene 10 kg-tól megszabadulni, amit az elmúlt 2 évben szedtem magamra:S szóval sok sikert, remélem eléred a kívánt súlyt!

Én amivel próbálkozok szintén a cukor és a liszt kiiktatása, estére nem eszek hanem helyette mozgok. Remélem hamar lesz eredménye:D

2012. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Én jelenleg nem eszem kenyeret és csökkentettem az édesség adagomat. Egyszer már leadtam így 10kg-t, most ugyanezt szeretném megismételni.
2012. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Na megtaláltam végre :)

7 óra: 2 dl paradicsomlé (én 100%-os narancslével helyettesítettem, mert nem bírtam meginni a paradicsomlevet)

9 óra: 2 db főtt tojás

11 óra: kávé (max. édesítőszerrel)

13 óra: 20 dkg párizsi

15 óra: 1 db alma

17 óra: 15 dkg saj

19 óra: 2 dl tej


Napközben nem volt gondom, mert tök jól eltelített (bár a 3. napon már nagy undorral ettem a tojást és a párizsit :)).

Vacsorára néha bűnöztem, mert iszonyatosan korgott a gyomrom.

Anyu 2x megcsinálta ezt, tartott közben 1 hét szünetet és 6 kg ment le róla.


Van egy másik diéta is, az 14 napos, az élelmezéstudományi intézet diétája, azzal ilyen 8-10 kg-t lehet fogyni, csak abban olyan kaják voltak, amiket nem tudnék megenni :( Sok haverom megcsinálta és mindenki fogyott tőle legalább 8 kg-ot!

2012. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
*sajt
2012. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem novemberben volt az esküvőm, április óta "fogyóztam".

Az étrendemen nem változtattam, alapból keveset eszek, csak az volt a baj, hogy azt is este. Erről leszoktam, 6 után nem ettem.

Illetve minden másnap Rubint Réka 20 perc önmagadért kazijáról mind a 4 edzést megcsináltam, illetve minden másnap 1-1,5 óra tánc.


Áprilisban voltam 75kg.

Novemberben:55 kg.

172 cm vagyok.


Azóta tartom is a súlyom. Sok szerencsét!

2012. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

#2

Napi 4 liter folyadék rengeteg. És ez csak a tea.

Iszonyatosan megterheli a szívet, vesét.

Elterjedt az a tévhit, hogy napi 3 liter folyadék a jó. Nos ez egyénfüggő, de a nagy átlagnak napi 1,5-2 az ideális, hogy ne terhelje meg a szervezetét. Ennél többet is ihatsz, de azt úgysem tudja a szervezeted feldolgozni, és csak kijön, vagy ami még rosszabb: pang benned. Ettől is lehet valaki narancsbőrös.

2012. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!