Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül Dj-vel felíratn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül Dj-vel felíratni CD-re 2 számot, úgy, hogy meg kell vágni, és össze kell mixelni?

Figyelt kérdés
Esküvőre kell!
2009. jún. 10. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2500-3000-nél többet kér el érte CD-vel együtt, akkor az rablás!
2009. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Kis türelemmel te is meg tudnád csinálni. Nem kell hozzá nagy szakértelem és ingyenes progik is vannak ilyen célra. Én biztos nem adnék érte egy fillért sem egy Dj-nek vagy bárki másnak.
2009. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak nekem se időm, se kis szakértelmem sincs hozzá. Én most esetleg a pelenkázásban vagyok szakértő.

Üdv,

Ara anya

2009. jún. 10. 13:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként elsőnek, köszi, megnyugtattál! 2-3 ezerig megéri.
2009. jún. 10. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress Guglin néhány DJ-t, kérj tőlük e-mailben árajánlatot (sztem sokkal olcsóbb lesz, ha már neked megvannak a számok, letöltve (abban segítek e-mailben, ha kéred)).

Ez nem kerül semmibe.

2009. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már megvan aki felírja, csak érdekelt, hogy mennyibe szokott kerülni, mert lehet majd nem akar elfogadni pénzt az ismerősöm, de vhogy azért meghálálnám.

Nem beszélve, hogy minimális időt sem akarok ezzel foglalkozni, meg CD-ért rohangálni, meg programot, zenét töltögetni. Amit én szeretnék az nem is egyszerű, úgyhogy csak is profira bízom.

2009. jún. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!