Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jól állna nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól állna nekem ez a ruha? [Bőv. Lent! ]

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 8 hónappal, még + 10-12 kiló van rajtam, de szerencsére elég gyorsan dobtam le eddig a feleslegeket. Jelenleg is azon vagyok, hogy min. a felesleg vagy még több lemenjen.

Karom se vékony, bár dolgozom rajta, de biztos vagyok benne, hogy esküvő alatt végig vékony boleró lesz rajtam.

Egyébként az esküvőig 48 nap van hátra, tehát nem 40°C-os melegben lesz!

Mellben is elég erős vagyok, 105 A mérettel rendelkezem.

Emiatt biztos, hogy nyakpátos ruha kellene, vagy legalábbis olyat varratnék rá.

Egyébként 160 centi vagyok.


Link: [link]


Legelső kép rögtön a szöveg felett.

Nem spagetti pántos lenne, ahogy eredetileg a képen, hanem nyakba akasztós.



Köszönöm a válaszokat, segítséget.

Ha esetleg valakinek van ötlete menyasszonyi ruhában, akkor linkeljen képet.

Egyébként saját esküvői fotót is szívesen megnézek! Az lenne a legjobb.. amolyan "élő példa" :]]]]


KÖSZÖNÖM!!!


2012. márc. 11. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Alacsonynak ez a fazon nem épp ideális.

De végtére is a te esküvőd.

2012. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de a 160 centi nem alacsony kategória szerintem.
2012. márc. 11. 12:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a ruha, de szerintem a nyakba akasztós ötlettel el lenne rontva :///
2012. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Spagetti pánt az tartana ugyanúgy?!
2012. márc. 11. 12:20
 5/19 anonim ***** válasza:

a 105 A nem azt jelenti, hogy széles a hátad, de pici a melled?


ha tudnál olyan képet linkelni, amin látszik az alakod, jobban tudnánk segíteni.


de ha csak a melled miatt szeretnél pántos ruhát, akkor azt tudom mondani, hogy egy jó fűző még jobban megtart, mint egy pánt, tapasztalat. nekem 85DD-s a mellem, és tökéletesen megtartja a fűző, ha rendesen rádadják

2012. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

160 centi a nem alacsony kategória?????:O

Dehogyis nem,az nagyon alacsony :)

Az én barátnőm 176cm,ami normálisabb te elég "mini lehetsz".

De szerintem sem jó ez a ruha,ekkora magassághoz:(

2012. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
160cm nem alacsony kategória, ez elég átlag magasság. a 160 alattiakra mondják, hogy alacsony.
2012. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Én is alacsonynak mondanám a 160 cm-t, én 170 vagyok, három legjobb barátnőm 170, 172 és 173....és átlag magasságunk van.

De a lényeg az, hogy szerintem gyönyörű a ruha, nem lenne gáz nyakpánttal sem.

2012. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ok akkor átfogalmazom: ehhez a ruhához kell egy magasság! Különben töpörtyűbbnek látsszasz majd, mint vagy.


A felső részed kihangsúlyozza a ruha. Szóval ha megvan a konyhásnéni bicepsz, akkor szintén nem praktikus villogni vele.


De jobban tudnánk értékelni a dolgot, ha felpróbálnál egy ilyen ruhát vagy ilyen fazonút, lefotóznád és megmutatnád nekünk.

Csak a számok alapján én azt mondom, az alakodhoz nem ideális. De attól még lehet jól áll a valóságban.

2012. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Elég alacsony vagy, és ehhez a magassághoz nem igazán illik ez a ruha. (ami egyébként nagyon szép)

Leírásod alapján nem lehetsz túl vékony, ami nem baj, csak hát ezt a rucit inkább valami vékonyka csajon tudnám elképzelni. A nyakba akasztós résszel tényleg nagyon elrontanád.


Szerintem válassz valami kevésbé "királylányosat". Sok boldogságot!

2012. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!