Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vékony, kicsi mellel rendelkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, kicsi mellel rendelkező nőnek milyen esküvői ruha állna jól? Akik ilyen adottsággal rendelkeznek milyen ruhátok volt? Nem nagyon akarok pánt nélkülit, egy vékony spagettipántosra gondoltam.

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kismellem van és leszedettem a pántot a ruháról, de megbántam. Mellben valami fodros csipkés csodát keress. :)
2012. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltak gondjaid, hogy pánt nélkülit vettél fel? Lecsúszott?
2012. febr. 27. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony vagyok kis mellekkel, igaz még csak szalagavatóm volt, de a ruha ugyan az, remélem nem bánod, ha válaszolok. Nekem pánt nélküli ruhám volt aminek a felső része cipzáras volt, de fűzős is, így tökéletesen rám lehetett alakítani, nem mozdult el rólam sehova, pedig keringő alatt elég sokat mozogtunk, és előtte is abban járkáltam a suliban 3 emelet között nagyjából 15-ször. Szóval én csak jót tudok mondani a pántnélküliről, de fontos szerintem, hogy fűzője és cipzárja is legyen, mert akkor bombabiztosan áll, de nem fojt meg. A szoknyarésze tüllös volt, hercegnő szabású. Ja, a felső részről még annyi, hogy szív alakú kivágása volt, a fűzőnek szépen kialakított mellrésze volt, szépen kiemelte a kicsi (75/A) mellemet.
2012. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19:01 köszönöm a válaszod. Én is szintén 75/A-s vagyok....
2012. febr. 27. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony vagyok, és aránylag kicsik a melleim is(75/B). Nekem pánt nélküli volt a ruhám, nem csúszott le, jó volt a fűzője, nem engedte lecsúszni. Az enyémnek is szív alakú volt a kivágása, többiek szerint is jól állt.
2012. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Igazából a spagettipánt nem tart, csak dekorálja a ruhát. Nem azért bántam meg, mert féltem, hogy leesik, jó szorosan be volt fűzve, hanem mert azzal éreztem volna biztosan, hogy nem lesz baj, és nem emiatt feszengek. Ha jól van befűzve az nem esik le! És a szoknyarész legyen abroncsos, mert a vékony lányokon az áll jól.
2012. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt!

Én sem vagyok vastag és a melleim is kicsik, de ebben nagynak tűntek!:))

[link]

2012. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!