Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ugyanaz az öltöny a 2. házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz az öltöny a 2. házasság megkötésekor. Ugye nem gond, hogy az 1. -t is abban kötötte a vőlegény?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Kinek gond? A vőlegény is használt, meg a ruha is, na és? Nem hinném, hogy bárkinek feltűnne.
2012. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ezért nem neheztel a menyasszony, ugye? Mert az első házasság esküvői fotóin látszik, hogy ugyanaz az öltöny.
2012. márc. 11. 21:46
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

te ki vagy?


a menyasszony és a vőlegény legyen már olyan viszonyban hogy eltudják dönteni hogy kidobott pénz vagy sem egy új öltöny


első hozzászóló nagyonnagy :)

2012. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak a saját esküvőiden használod, akkor nincs túlzottan igénybe véve. Jó lesz most is, a következőn is, a következőn is... Csak vigyázz, ki ne hízd!
2012. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy ruha...
2012. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát én azért másikat húznék:D De ha nem zavarja sem a vőlegényt, sem a menyasszonyt, akkor nincs vele gond. De azért beszéld meg Vele, nehogy később tudja meg és megsértődjön. Plusz, ha nem szeretnétek még erre is költeni, az is megérthető. De mindenképp tudjon róla a menyasszony és beszéljétek meg! Sok boldogságot! :)
2012. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak és kizárólag a menyasszonytól függ, hogy neheztel-e. Én nem örülnék neki, de ha nem lenne rá pénz vagy más emlékek miatt nem venne újat, elfogadnám :).
2012. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Kemény ez a kérdés:) Először azt hittem,hogy ugyanazzal a nővel lenne ez a 2.házasság is :) Nekem a vőlegény helyében lehet hogy dejavu érzésem lenne ugyanabban a cuccban..:D
2012. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon jó kérdés ! Hát még a válaszok :) mindenki kapót zöld pacsi :) főleg az első!!

Ja amúgy felvenném kit érdekel más véleménye a menyasszonyon kivűl . Akinek nem tetszik vegyen másikat.

2012. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarna.
2012. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!