Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Neked az esküvőről kellemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked az esküvőről kellemes dolgok jutnak eszedbe, vagy inkább negatív dolgok, hogy drága és sok az idegeskedés?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokat kérdezem, akiknek még ezután lesz esküvője, hogy ha rágondoltok az esküvőtökre melyik a hangsúlyosabb a negatív vagy pozitív érzelmek?

Tehát az, hogy szép leszek, fehér ruhában leszek, mindenki ott lesz és minket fog nézni, vagy az hogy mikor lesz nekem pénzem az esküvőre, és az attól való félelem és idegesség, hogy olyan lesz e mint amilyennek megálmodtad az esküvődet vagy attól való félelem, hogy véletlen elesel a szép ruhában, vagy nem lesznek meg a gyűrűk, vagy családi konfliktus alakul ki az esküvőn ilyenekre gondolok...


2012. febr. 26. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellemes dolgok jutnak róla eszembe. Hiszen ez egy fontos dátum az ember életében, mért kellene, hogy rosszul tekintsek rá? Ha negatívan látnám, akkor biztos nem akarnék soha esküvőt. Amúgy minden máshogy is pozitívan állok hozzá.
2012. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Már házas vagyok, de csak a pozitív jutott eszembe amikor készültünk az esküvőnkre, nem gondoltam volna, hogy bármi gubanc lesz, nem is volt, minden a legjobban sikerült. Nem érdemes aggódni. Ha visszagondolok, akkor is jó érzéseim vannak :)
2012. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet én leszek az egyetlen de én feszült és ideges leszek ha erre gondolok

Még nem kérték meg a kezem, lehet nem is fogják, de ha a jelenlegi párom mégis megkérné akkor csak arra tudok gondolni, hogy nem lesz pénz lagzit csinál, csak két tanú és mi leszünk ami miatt én nagyon szomorú leszek, gyűrű se lesz ha meg lesz akkor biztos, hogy nem arany.

Nekem nem lesz királylány ruhám,senki nem fogja azt mondani, hogy de szép menyasszony voltam.

Szóval nekem nagyon rossz erre gondolni.

2012. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk júniusba lesz, és totál izgatott vagyok ha rá gondolok :) És örülök, alig várom h végre ott legyünk! :) Egy szóval, csak pozitív jut eszembe róla!
2012. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

18:39: Ha nekem lesz esküvőm, nekem sem olyan álom esküvő, mint amilyen a filmekben szokott lenni. Csak egy egyszerű, szűk családi körös esküvőt szeretnék semmi felhajtással. De ettől függetlenül nem érint negatívan, mert számomra akkor is csodás lesz. És sok pénzt is megspórolunk így. Nekem nem fontos a sok giccs és cicoma, nem ez a boldog házasélet titka.

Első voltam

2012. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem alapból az a normális, hogy akármilyen gondok is adódnak közben, ami nem volt betervezve, az ember a kellemesre emlékszik. Persze, ha később válás lesz a vége, lehet, hogy csak a negatívot magyarázza az egyén, mintha már azokban benne lett volna a jel, hogy rossz házasság elé néznek.
2012. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

ma 18:46


Én se akarok milliókba kerülő esküvőt, csak szeretnék felvenni menyasszonyi ruhát, szeretném ha a család ott lenne, és arany gyűrűt szeretnék.De jelen helyzet szerint nem telne rá.

És ezért inkább meg se kérjék a kezem, mert csak szomorú lennék, hogy nem mehetnék úgy férjhez ahogy szeretnék.

2012. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
18:57: Jelenleg mi sem állunk úgy, hogy egy szolid esküvőt is csináljunk, ezért még várunk vele. Csak akkor házasodunk össze, ha rendeződnek az anyagiak és egy kicsit is össze tudjuk szedni magunkat. Sajnos csak így lehetséges ez, de szerintem megéri várni. :)
2012. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a kellemes dolgok. Ahogy én látom jobban idegeskednek a nagynénéim, munkatársaim mint én magam. Nem azt mondom, hogy nagyon egyszerű esküvőnk lesz, mert szeretnénk kardos esküvőt, és azért leszünk kb. százan, de mégis lazán fogom fel, mert akármi történhet, például elesek, vagy idegeskedésemben elejtem a gyűrűt, semmi nem változtat azon a tényen, hogy azon a napon egymáséi leszünk visszavonhatatlanul a vőlegényemmel. Egyébként én csak röhögnék az elesésen, azt meg el sem tudom képzelni, hogy ne legyenek meg a gyűrűk, a családi konfliktus meg hidegen hagy, mert maximum elküldöm őket, hogy ne rontsák a hangulatot. Ezer meg egy dolog közbe jöhet, és közbe is fog jönni, de mindent meg fogunk oldani, hiszen sokan leszünk, és mindenki azért lesz ott, hogy velünk élje meg ezt a szép napot.
2012. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pozitív oldalát látom :) Mondjuk álmaim esküvője kéttanús (így kizárva az egyik legnagyobb feszültségforrást, az idegbeteg családomat, és a rokonok pampogását (miért ilyen a kaja/ruha/helyszín etc. :D), de kinn a természetben, szerencsére a párom osztja a véleményem. A pénzzel nem lesz probléma (van annyi megtakarításunk, amennyiből ez kijön), igazából csak az időpont nem eldöntött :)
2012. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!