Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői torta árak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői torta árak?

Figyelt kérdés
Budapest környékén lesz az esküvőnk, és 50 szeletes tortát szeretnénk, de egyelőre számunkra meglepően magas árakkal találkoztunk csak... Ti mennyiért találtatok tortát ebben a régióban (mivel itt valszeg drágább, mint vidéken), kiszállítás mennyibe került ha volt? Előre is köszi!
2012. márc. 12. 20:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és konkrét szolgáltatók neveit is szívesen fogadnám! Köszönöm!
2012. márc. 12. 20:33
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
A mi tortánk is 50 szeletes lesz,három szintes,marcipán bevonattal és díszítéssel. Nekünk ez 26 ezer ft-ba kerül Dél-Magyarországon.Csak azért írtam le,hogy lásd tényleg irreálisan sokat kérnek-e Bp mellett a tortádért.
2012. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

26E???? nekünk szentlőrincen 15ért csinálnAK 100szeletest, igaz, nem marcipánbevonattal...

3 emeletes lesz


mennyiért találtatok kérdező?

2012. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A legolcsóbb amit találtunk is több, mint 25 ezerre jött volna ki, de inkább 30-35 a jellemző, ha nem a legalapabb ízeket szeretnénk. A szállítás is dob rajta legalább egy 10-15öt, szolgáltatótól függően. Szerintem ez elég sok pénz egy tortáért összesen, ráadásul ahogy láttam, nem igazán lényeges, hogy milyen dekor van rajta marcipánból - ebből is látszik, hogy valószínűleg messze nem kerül annyiba amennyit kérnek érte.


Második, nektek milyen bevonat volt? Honnan rendeltétek?

2012. márc. 12. 22:29
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

A 26-ot még reálisnak láttuk a többi árhoz képest.Nekünk 3 emletes,ebből egy diabetikus,a második emelet az év tortája volt,a harmadik is különleges,senki sem ismeri,akit kérdeztünk.Ebben az árban benne van a díszítés,marcipán virágokkal nem cukorvirágból,plusz a szállítás és az állvány.Mi úgy döntöttünk,hogy nekünk ez most megéri.

Gondoltam kérdező,hogy kb. 30-ezret kértek Pesten.

2012. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk Szfváron 3 emeletes lesz,marcipánnal, és kb 30,000Ft lesz. (azt hiszem hogy 60 szeletes, de ezt már nem tudom pontosan,csak hogy 3 emeletes).
2012. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Mi ugyanott csináltatjuk a tortánkat, ahol a lagzi lesz. Igaz, hogy nem egy díjnyertes cukrászda, de nekünk ízlenek a sütiik. Három emeletes torta, 48 szeletes 18 ezer ft, igaz, hogy nem marcipán bevonat lesz rajta. Kiszállítás díját így megspóroljuk. Én is nézelődtem, és én is kaptam elég horribilis árakat is, valaholcsak a torta lett volna 30 ezer és akkor még plusz a diszítés lett volna 20-30 ezer ft. Szerintem keresgéljetek még!
2012. márc. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Mi maszek cukrásszal csináltatjuk majdnem 300 szelet (egy 3 emeletes + kísérőtorták ugyan olyan díszítéssel) 60-70 ezer forint körül lesz.
2012. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Van 1-2 szép ár, amit leírtatok..

Mi Szolnokon csináltatjuk, 3×30 szeletes torta lesz, összesen 18ezerért + 8 szeletes diabetikus torta 1450ért..

2012. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint sajnos ez ennyibe kerül... mi a Dunakanyarban vagyunk tehát minél közelebbi helyről akartunk rendelni, hogy a kiszállítás ne legyen olyan sok ha már a torta is az, de ahogy látom 30-35 alatt nem fogjuk megúszni :-( Marcipán borítást szeretnénk, mert a dizájn amit kinéztünk (egyébként semmi bonyolult) csak azzal működik.


7-es válaszoló, hol csináltatjátok?

8-as, honnan valósi a maszek cukrász? Vállal maszek megrendelést mástól is?

2012. márc. 13. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!