Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek korrekt torta árak? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek korrekt torta árak? Ha nem mondom, hogy esküvőre kell, akkor a 48 szeletes 2000el olcsóbb csak.

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 4. 17:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és 80 főre elég a 48 szelet?
2011. nov. 4. 17:42
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha a fele embernek azt mondod, hogy bocs, nem jutott torta, akkor igen.
2011. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
80 főre 48 szelet? Ezt elég érdekesen számoltad ki, nálam inkább maradjon. Elég cikinek érezném azt mondani, hogy bocs elfogyott.:(
2011. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
65%

Az árak nekem nem tűnnek soknak, habár nem tudom milyen az íze a tortának. (ha ehetetlen akkor nagyon drága:))

80 főre szerintem sem elég a 48 szelet. Sokszor, ha kimondod azt a szót, h "esküvő", már az egekbe szöknek az árak. Mi úgy oldottuk meg 110 emberre,hogy volt egy szép, reprezentatív 3 emeletes fehér torta (kb 50 főre) és volt még mellé 3 különböző ízű, egyszerűbb díszítésű,csokimázas szóló torta. Így mindenki talált szájízének megfelelőt és nagyon szépen mutattak az asztalon. Bár tudom, h sok embernek fontos, h a menyasszonyiból ehessen, de nálunk szerintem ezzel nem volt probléma. Persze ez csak egy tipp, mindenkinek más és más az elképzelése.

Minden jót! :)

2011. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy nem kell annyi szeletesnek lennie ahány vendég van, mert úgyis sok megmarad. Persze én sem szeretném azt mondani, hogy bocs de neked nem jut...
2011. nov. 4. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs a menüben desszert, akkor érdemes 70-80 szelettel kalkulálnod, ha van desszert és aprósütemények, akkor általában elég szokott lenni kb. 70 %-nyi, azaz 80 fő esetén 56 szelet torta


de vághatják vékonyabban is, akkor 54 szelet is elég :-),



Szép 3 szintes torta hozható ki: 24-18-12 szeletes


Az árak olcsók! Valószínűleg porból készítik a krémeket, természetes alapanyagot (pl. tojás, tejszín) nem sokat láthatnak :-)



Remélem tudtam segíteni:


Rózsáné Orsi

esküvőszervező

2011. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval.

Ennyi pénzből simán kijön a normális alapanyagokkal. Sógornőm cukrász, 6000-ért csinálja a 24 szeletes tortát plusz mivel esküvőre kell 2-3 ezer a díszítéstől függően. Ebbe nincs semmi por, vagy adalék. Bár ő maszek, cukiban érdemes megkérdezni milyen alapanyagokból dolgoznak.

2011. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha belegondolok az auchanban akkor miből van a 16 szeletes torta 1500ft-ért? Mert úgy tudom az van porból.
2011. nov. 5. 08:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lesz 80 szeletes torta, pedig mi is 80-an leszünk. A mi családunkba nem szokás, hogy mindenki a menyasszonyi tortából egyen, hanem minden család hoz egy-egy tortát, és akkor jut minden családnak egy tora. A menyasszonyi tortából csak az ifjú pár, a tanúk és a közeli család szokott enni. De ettől függetlenül persze, ha valaki kér, akkor majd kap belőle, de még egy esküvőn a családunkban sem volt sorban állás a menyasszonyi tortáért, úgyhogy mi is 48 szeleteset csináltatunk.
2011. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!