Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Extrém esküvői ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém esküvői ruha?

Figyelt kérdés

Templomi esküvő, egy extrémebb fazonú ruhát keresünk. Mint ez: [link]


Linkeljetek még hasonlókat, varratva lesz, fekete, jól jön bármilyen ötlet.


A haja ilyen lesz a menyasszonynak: [link]


Ehhez a hajszínhez jó a fekete ruha, vagy legyen benne pici kék is vagy esetleg fehér? Az alap a fekete a ruhánál, ez a menyasszony döntése, az mindenképp marad.


2009. jún. 12. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

[link]

Én a második sor elsőt viseltem:) Senki nem állta meg szó nélkül, szerintem gyönyörű volt. CSak azért nem az első sor utolsóban voltam, mert nem tudtuk időre anyagot beszerezni.

A frizkó is állat :)

2009. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh. Nagyon szép lehettél benne, köszi a linket, majd innen merítgetünk ötleteket, de marha nehéz a döntés, annyi szép ruha van:)
2009. jún. 12. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit szeretnék hozzà fûzni hogy végre valaki aki nem az egyszerû ruhànàl akar dônteni. Az életben csak egyszer adodik ilyen alkalom, mindent bele
2009. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz pár tényleg nem hétköznapit

2013. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!