Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Első tánc + keringő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tánc + keringő?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ez a szám jó lenne első táncnak?


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Jk5kY..


Úgy gondoltam, hogy ütemesebb keringő lenne, nem pedig a hagyományos lassú.


2012. márc. 19. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Kérdés, mennyire tudnak "profin" táncolni, akiknek erre keringőzni kéne, merthogy itt azért rendesen fel kell venni a ritmust.


Ez nem tetszene?


http://www.youtube.com/watch?v=lw7aQ_TxYKE&feature=related


Shostakovich keringője, nagyon szép, bírható ütemű, és ez volt a Tágra zárt szemek egyik betétzenéje is.

2012. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bécsi keringő gyors,az angol keringő lassú. Mindkettő ütemes.
2012. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mind a ketten tanultunk táncolni. Én verseny táncoltam is, a párom csak hobbiból űzte 14 évig.

Ritmusérzékünk megvan.. csak kérdés, hogy jól jönne-e ki a pörgés 1-2 ütemre :|

2012. márc. 19. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem is tetszik a zene, amit linkeltél, valahogy nemigen tudom elképzelni a fehér, gyönyörű ruhát ezzel a zenei világgal, semmi ünnepélyeset nem érzek benne. Persze ettől még a ti döntésetek, ha szeretitek, akkor legyen. Hát próbáljatok rá, esetleg csináljatok valami koreográfiát, ha van táncos múltatok, biztos sikerül valamit.
2012. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!