Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom lassan 4 hónapja megkért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lassan 4 hónapja megkérte a kezem, de még mindig nincs szó az esküvőről. Elvileg jövő májusban lenne, persze pénz kérdése. Normális, hogy ennyire nem beszél róla?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem akartok túl puccos esküvőt, idén nyáron is lazán meglehet. Nem értem egyesek mit szervezkednek hónapokon keresztül.
2012. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Figyu, jövő májusban lesz elvileg az esküvőtök, több, mint 1 év múlva, nem értem minek kellene erről beszélnie a párodnak? Főleg ha még nem is kezdtétek el szervezni, de amúgy is hülyeség lenne több, mint 1 évvel előtte elkezdeni. Bőven elég rá fél év, és elhiheted ha a szervezésre kerül a sor akkor beszélni fog róla, ha másról nem is, de a vendég listáról és a kajáról biztos.

Én is Nő vagyok és menyasszony, mégsem nyavalygok ez miatt, hogy a Vőlegényem nem beszél az esküvőről, főleg, hogy nekünk is jövő májusban lesz. Majd ráérünk erről beszélgetni pár hónap múlva.

Persze attól függetlenül hamarabb utána lehet nézni dolgoknak, hogy kb. tisztában legyél vele, hogy mi mennyibe fog kerülni, esetleg melyik üzletből akarod rendelni a meghívókat, székszoknyát stb...

2012. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ajsa ***** válasza:
0%
Ezzel én is megszenvedtem. Tavaly július8-án kérte meg a kezem, és úgy tervezzük hogy idén összeházasodunk. Semmit nem beszélt róla, de tegnapelőtt sikerült:))) Egy estét végigbeszélgettünk:) Jó kétszer menekülőre akarta fogni de egy kis bociszem mindent megold:) De neked még tényleg messze van...:) Nyugalom:)
2012. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha idén májusban lenne az esküvő, akkor lenne okod aggódni, hogy nem akar beszélni róla, de mivel jövő májusban lesz, szerintem egyszerűen nem látja értelmét, hogy beszéljen róla. Lefoglalni még úgysem nagyon tudnátok semmit. De ha ennyire szeretnél beszélgetni vele, akkor kérdezd meg, hogy neki tetszen-e, ha sárga lenne a diszítés, vagy milyen ruhát képzelt el rajtad, mekkora esküvőt szeretne, hol szeretnétek tartani stb. De tényleg nagyon sokára van még a jövő május.
2012. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igazából mióta "jártok" simán??

1 év alatt egyébként még sok víz lefolyik a Dunán....Nem kell ezt az egészet túl spilázni,hiszen még ugye az sem biztos hogy hogy jövő májusban lesz!?!hiszen írod,hogy pénz kérdés akkor meg mi a francért is beszélne róla...ha te gondolod,nézz körül az árak meg hasonlók után,bár azok is jövő májusig még párszor emelkedni fognak!

2012. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A fiúknak nem az a lényeg, hogy mi hogy legyen, a részletekbe ők nem szeretnek belemenni. Nálunk is én kezdtem a szervezést, ő csak abba folyt bele ami őt érdekli/érinti. Saját ruhája és a kaja :) még a szülei szállásának is én néztem utána, mert ő nem szeret szervezni. Összefoglalva semmit nem jelent, hogy nem beszél róla, az esküvőszervezés a lányoknak öröm, a fiúknak inkább nyűg azt tapasztaltam. Az eldöntendő kérdéseket tedd fel neki. Időpontot találd ki és kérdezd meg jó-e? Ha igen, akkor szervezheted mikor kedved tartja :) Sok boldogságot, jó szervezést!
2012. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!