Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám jövő februárba megy...

Kisbabám jövő februárba megy bőlcsibe, akkor tőlti a két évet. Nagyon sajnálom beadni, de sajnos a pénz miatt muszáj. Tapasztalatokat kérek, hogy a ti kicsitek hogy viselte a bölcsit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi egy honapig ugy jartunk, hogy heti ket nap es bent voltam vele,(ezek nem teljes napok csak 1-1,5 ora) nalunk volt ilyen szoktatasi lehetöseg, mondjuk mi külföldön elünk, de kerdezz ra hogy igy lehet e. Minden nap magyaraztam neki, hogy milyen szuper lesz majd ha mar ö is egyedül jar ide mint a többi "nagy baba". Alig varta. az elsö heten megis volt nehany könnycsepp, de aztan elfogadta, hogy ö mar nagy:)
2010. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok anya de anyum mesélt már hogy milyen volt minket bölcsibe szoktatni.Azt mondta első héten sírtunk mert anyu is szomorú volt meg nem szívesen hagyott ott minket,de rájött hogy ha nem húzza a dolgot csak hagy minket bemenni meg minden akkor max 2perc és megnyugszunk.
2010. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!