Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt vártok el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt vártok el vagy mennyi pénzt illik adni egy esküvőn?

Figyelt kérdés
Meghívtak és nem tudom, hogy mi az, ami nem égő. Nincs sok pénzünk, tehát nem tudunk sokat adni...
2012. ápr. 2. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha lesz mondjuk menyasszony tánc, akkor a borítékot beledobod a kalapba, vagy amibe gyűjtik, és úgysem tudják ki adta. Annyit illik vinni, amennyiből kb. kijön a te megvendégelésed, egyébként meg annyit adsz amennyit tudsz. Nem lesznek rád mérgesek, nem fognak neheztelni, ha nem tudsz sokat adni, hiszen nem azért hívtak meg, hogy fizessél.
2012. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha közeli rokon, legjobb barát, akkor egy 20ezrest adhattok. Ha távolabbi, nem igazán tartjátok a kapcsolatot, csak ritkán találkoztok, akkor elég egy 10ezres is szerintem. Főleg, hogy nincs sok pénzetek...
2012. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
itt mifelénk( Zalában ) 50 ezret szoktak adni,
2012. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Legkevesebb 15 ezer fejenként szerintem. Persze, ez arra vonatkozik, ha vendéglőben lesz, rendes kiszolgálás, stb. Egy vidék sátras lagziba kevesebb is elég.
2012. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
49%
Szia! Nekem tavaly júliusban volt az esküvőm és 5000-20000-ig kaptam. Bár nem puccos, de nem is sátras esküvő volt és mindössze 105-en voltunk.
2012. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Zalában mindenki ennyire gazdag, hogy mondjuk 200 főt meghívnak egy esküvőre, közülük mindenkinek fejenként 50ezer ft-ja van, hogy bedobja a kalapba???? Oda kéne költöznöm:)
2012. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva, én egy esküvőre tavaly 5ezret adtam, de még tanuló voltam, ráadásul nem közeli barátom volt az illető....idén a legjobb barátaimnak 20ezer körüli értékre gondoltam (bár most sem futja rá annyira, de valahogy kipréselem). Szerintem ha annyira nem közeli barátok, 10ezer elég lesz kb.
2012. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én esküvőmön a borítékokban a legkisebb összeg 10 ezer forint volt, a legnagyobb 150 ezer. De a legtöbben 20 ezret vagy 50 ezret tettek be. Igazából ha annyit adsz amennyibe kb. a megvendégelésed kerül (7-10 ezer forint), az már bőven elég, ha nem állsz jól anyagilag.
2012. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

általában 10/fő a megszokott

Baranyában

2012. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mi most voltunk februárban, én vőfély voltam(nem fő, csak a kaját mi hordtuk ki, meg ilyesmi). Anyám a konyhán volt segítőként, és Apám volt csak úgy mint vendég.

Igy adtunk 20-at meg ment 5 a menyasszonytáncba részemről:)

DE! én nem ettem szinte semmit, mert amikor hordtuk ki nem nagyon tudtam, utána meg csak néha haraptam egyet a konyhán, anyám egész nap nem evett mert undorodott már a kajától, egyedül apám evett amit evett, nem tudom mennyit:)

2012. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!