Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi autó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi autó?

Figyelt kérdés

Elég rossz a helyzet, mert a saját autónkat szerettük volna feldíszíteni,de sajna ez már nem lehetséges egy balesetből kifolyólag. Viszont az egyik barátainknak van egy csodaszép autója. Nagyon gázos lenne ha elkérnénk tőlük arra az egy napra?Persze nem ingyen!

Vagy inkább kölcsönzőből kellene autót bérelni?

Köszönöm a segítségeteket!



2012. ápr. 3. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha igazán barát akkor nem is fog érte kérni pénzt.
2012. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor gáz, ha őt nem hívtátok meg (és esetleg számított rá). Ha meghívtátok, akkor viszont nem hiszem, hogy pénzt kérne érte.
2012. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghívtátok őket alapból az esküvőre, akkor nem gáz.
2012. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Bérelj egy ilyet!

[link]

2012. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen,meghívtuk őket, nagyon jó barátaink.


Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 3. 12:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi,de a Trabi elég gáz (sztem..)
2012. ápr. 3. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
nekem simán jo lenne a mi autonk is, a párom szerint nem elég fullos lagzira (mintha oda min. limuzin kellene, nem is értem), ezért úgy tunik mi is az unokatesoja kocsijával kozlekedunk majd, (szerintem semmivel sem másabb mint a miénk, igaz én noi szemmel nézem:)) természetesen ok is ott lesznek a lagzin. semmiképp nem fogadnának el érte pénzt, szerintem toletek sem fognak, én sem kérnék ezért senkiért, szoval csak nyugodtan.
2012. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
nem tudom, hogy milyen távot kell majd autókáznotok de ha ne sokat akkor én biztos, hogy inkább hintót bérelnék, felénk a hintó és a sétálás a divat igaz mi egy kis város vagyunk
2012. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem gáz ha ismerős vagy rokon autója a menyasszonyi autó.

Nekem speciel,egyáltalán nem tetszik amikor a menyasszonyi auto limuzin pl.

2012. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A hintó jó lenne, de sajna 25 km-re kell majd menni, arra picit húzós lenne :)


Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 3. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!