Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire látszik a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire látszik a menyasszonyi ruha alatt egy fehér tornacipő?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszát várom, akik az esküvőjük nagy részét lapos cipőben töltötték!


Mennyire látszik, hogy nem magassarkú van a ruha alatt?


2012. ápr. 9. 21:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
Járás és tánc közben eléggé látszik. De menyasszonyi ruhához nem vennék tornacipőt semmiképp. Lapossarkú az lehet.
2012. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

táncnál nagyon! ott ugye mozog-pörög a ruha... meg ha rendesen is lépsz akkor is elől kilátszik a cipő orra.

azért tornacsuka helyet valami alkalmibbat, pl.: 1 fehér balerina cipőt szerezz be:)

2012. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Én terhes voltam mikor házasodtunk és egy fehér balerina cipőben nagyon kényelmes volt...egyszerű és elegáns volt úgy is h lapos:)
2012. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%

Jéézusom! Eszedbe ne jusson! Ennél cikibb dolgot el sem tudok képzelni! :D Az nem baj, ha nem magassarkúban vagy, de tornacipőben ne legyél, az csúnya, kiábrándító és röhejes.

Simán látszódhat, ahogy vonulsz az anyakönyvvezető elé, vagy bármikor mozgás közben, mikor fel kell emelni egy kicsit a szoknyarészt, lépcsőre fellépésnél, tánc közben.

2012. ápr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy magassarkút semmi képpen nem tudok felvenni, mert most vették le a fekvőgipszet és járógipszem va fent.

Mivel 3 hét múlva házasodom, így esélytelen, hogy lekerüljön.


Tánc ebben az állapotban nem hiszem, hogy lesz. Legalábbis velem.

2012. ápr. 10. 07:49
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

nyugodtan vedd fel. mi van ha látszik? el van torve a lábad, ezt mindenki értse meg. még jo, h így bevállaljátok. amúgy meg nagyon sokan direkt tornacipoben házasodnak, persze azokra gondolok, akik nem nagyon szeretik a szabályokat. 1 dekorhoz illo színu még jol is néz ki:)

[link]

jobbulást!

2012. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Vegyél fel balerina cipőt. Semmi gond nincs azzal, hogy laposban vagy, de én sem ajánlanám a tornacipőt. Valóban kiábrándító. Vegyél a topánkába egy kényelmes talp betétet (1-2 ezerért már lehet venni) és kényelmesebb lesz a lábadnak mint a tornacipő.
2012. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

Én nem tudom, hogy járógipszben lehet-e úgy mozogni, mint ha nem lenne a lábadon semmi, de szerintem nem, csak olyan furcsán, bicegve.

Én elhalasztanám az esküvőt.

2012. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Valahogy nincs kedvem majdnem 700ezer forintot kidobni az ablakon.. mert ha elhalasztjuk vagy lemondjuk, akkor az a pénz ugrott..

2012. ápr. 10. 14:20
 10/27 anonim ***** válasza:

Ja, értem.

Azt hittem van rá olyasmi, mint a sztornóbiztosítás.

Vészhelyzetre. Mert ez bárkivel, zenésszel, fotóssal, vőféllyel előfordulhat, hogy baleset éri, kórházba kerül, akkor ti sem bukjátok el a pénzt, hanem vissza kell szolgáltatni.

2012. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!