Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány fős volt az esküvőtök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány fős volt az esküvőtök? Az 50 fő mennyire számít kicsinek? A polgári szertartásra ment az egész vendég sereg, vagy csak a szűk családi kör?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az 50 fős a kisebbek közé tartozik. Nálunk 110 körül voltak, de még az se nagy :) A polgárira mi azokat hívtuk akiket utána a lakodalomba is hívtunk. Mindenki mást a templomira hívtunk.
2012. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az első 80, a második 110-120 fő körüli volt, nekem nagyon soknak tűnt.:)A harmadikon csak hatan voltunk (mi, a két tanú, és a két fiunk, mindkettőnknek egy-egy). Negyediket nem tervezek.:D

Szerintem az 50 fő kellemesen közepes létszám, csak azért ne hívjatok még meg vendégeket, hogy többen legyetek.:)

2012. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
53 fô, per pillanat, mindenki jôn mindenhová. polgárira, templomba, lagzira. hogy kis eskuvô-e? nem tudom, de nem is érdekel.
2012. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is elég kicsinek számít, annyi embert hívjatok, amennyit szeretnétek/amennyi pénzetek van.


A környékünkön a polgári esküvős rész úgy szokott zajlani, hogy mindenki meg van hívva, de csak a közelebbi rokonok/barátok mennek be velük a terembe, a többiek kint várakoznak az utcán/udvaron, addig meg vannak kínálva sütivel, üdítővel.


Először az ebéd van (ott, ahol a mulatozás lesz), itt még nincs itt a pár, csak a szülők és az összes vendég, esznek, aztán (általában gyalog, mert ez egy kis falu :D ) elmennek kikérni a vőlegényt a szülői házból, aztán onnan elsétálnak a lányos házhoz, kikérni a menyasszonyt, innen elsétálnak a templomba, majd a polgármesteri hivatalba, aztán vissza a lakodalmas házhoz, vacsi, tánc.

2012. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nálunk ebben az 50 főben benne van a rokonság és a közeli barátok.

A polgárira csak a szűk család lesz ott, a templomira jön a többi vendég, de ezek jönnek az utána következő buliba is. :)

2012. ápr. 11. 14:28
 6/10 anonim válasza:
96%
50 fő kicsinek számít?Akkor a mi 20 fős esküvőnk minek számít vajon?:))Mininek?:))))
2012. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
szerintem az hogy kik mennek a polgárira és hányan attól is függ, hol lesz a polgári. Amennyiben kicsi a helyiség, akkor értelem szerűen nem hívod oda őket, egy szabadtérire mindenki oda fér. Nálunk nagy a házasságkötő terem 200-250 ember is befér, de voltam már olyan esküvőn ahol 50 fős terembe becsődült a 150 vendég, az nem volt túl ideális.
2012. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
szerintem ez még közepes. Egészen 80-90 főig. mi 72-ről indultunk, szépen lassan apad, most már kb. 67-nél járunk, de még lehet, hogy ebből is jön le. Remélem 60 alá nem megyünk. Én csak a terem miatt, mert jó nagy terem lesz kibérelve :D de nem érdekel, ezekben benne vannak a legfontosabb emberek, csak azért, hogy többen legyünk, nem hívok senkit. Anyagiak miatt sem, meg egyébként sem. Szerintem jó lesz a lagzitok, emiatt ne izgulj. Nálunk mindenki mindenhova, mivel vidéken lesz, és akit hívunk a szertartásra az már ott is alszik, egyértelmű volt, hogy akkor hívjuk a lagzira is :)
2012. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Minden relatív. Valakinek kicsinek számít, nekünk óriásinak :) Mi két tanús esküvőt tartunk, csak polgári lesz (ez viszonyt szabad téren), és utána vacsora a tanúkkal egy étteremben. A családunk elég bonyolult, nem éreznénk jól magunkat miattuk, pedig ki akar a saját esküvőjén feszengeni? Számunkra az ilyen kis belsőséges az ideális.
2012. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
A mi közel 400 fősünkhöz képest mindenképp, de szerintem az 50 fő már közel közepes.
2012. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!