Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérdezzem meg hogy én is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg hogy én is meg leszek-e, vagyok-e hívva az esküvőre?

Figyelt kérdés

Párom testvére házasodik nyáron.

Mi pár hónapja vagyunk együtt,de hosszútávra tervezzük.

Nyáron esküvő,beszél róla,ruha kell neki,meg hogy hogy állnak az előkészületek.

Nem lesz sok meghívott,20-30 fő csupán,templom,étterem csak.


De rólam szó nincs.Mármint páromnál,hogy én is megyek vele vagy sem,vagy mi is van.

Nem veszem zokon ha nem,csak azért jó tudni hogy hogy készüljek (ruha,ajándék,nem 2 Ft).

De ha igy konkrétan rákérdezek,akkor ha mégsem voltam tervben,akkor úgyis meghivnak.De azt nem akarom,hogy csak ezért.


Hogy kérdezzek rá hogy jó legyen?

(ismernek,volt már pár alkalom ahol csak család és én is ott voltam,de az szülőknél mind)


2012. febr. 18. 10:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
A párodat kérdezd meg.
2012. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Ja, hát ez egy kínos dolog. Szerintem a párod testvérétől függ, hiszen az ő esküvője. Talán kérdezz rá négy szem közt óvatosan, hozzátéve, hogy nem gond, ha nem, csak szeretnéd tudni, mert nektek nőknek sok készülődésre van szükségetek ilyen esetben. :)
2012. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem találkozom a testvérével túl gyakran,karácsony óta nem láttam,messze laknak,nem jönnek túl gyakran,talán húsvétkor látom legközelebb.


Páromtól meg irtam hogy a konkrét lérdés hogy jönne ki,meghivatni nem akarom magam.


Csak nem tudom hogy automatikusnak veszi hogy mint mindenhová,oda is megyek vele,vagy sem.


Bár az idő úgyis eldönti,még a meghivók sincsenek meg,de azért jó lenne tudni.

2012. febr. 18. 11:05
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már 1szer 1 pár vagytok, meg kellene tudni beszélnetek. Egyszerűen rákérdezel nála, hogy nem tudja-e, hogy a testvére hogy akarja, vihet-e vendéget magával. Ha nem tudja, akkor is ő kérdezzen rá a testvérénél, hogy egyedül menjen-e vagy vihet kísérőt. Ez nem egy tabu téma, nem tudom miért problémázod túl.
2012. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy tudja-e, hogy hogy álltok a tesójával. ha tudja, hogy komoly a kapcsolatotok, akkor azért nem szólt, mert teljesen evidensnek veszi, hogy ott leszel, ha nem tudja, hanem komolytalan barátnőnek gondol, akkor azért nem szólt, mert nem vagy meghívva
2012. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy komoly,nem is tizenévesek vagyunk már.
2012. febr. 18. 11:14
 7/34 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem biztosan meg fognak hivni, hiszen a nyár még messze van. Talán viccesen a párodnak azt mondod, hogy de jót fogtok táncolni a testvéred esküvõjén. Igy az arcán meg lehet látni a reakciót!
2012. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy azért nem hívtak meg, mert még friss a kapcsolatotok. Szóval alapvetően nem számolnak veled, úgy látták, így a jobb, mert ki tudja, addigra együtt lesztek-e még.

Én a helyedben nem készülnék semmire. Ha képesek az utolsó pillanatban szólni majd, akkor nem mennék, mondván: nem szóltak időbe. Ennyi. Ha meg nem szólnak, hát akkor nem szólnak. :)

Esetleg, ha semmiképp sem akarod egyenesen megkérdezni a párod (bár én ennek a híve vagyok), akkor beszélj valami barátnőddel közös nyári programról, ami kb. egybeesne az esküvővel, hátha közbeszól, hogy de hát te jössz a lagziba, nem?

2012. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Ahhoz nem volt friss hogy a karácsonyt náluk töltsem.

Nem rövidtávra van tervezve,nyaralás előtte 2 héttelre lefoglalva pl.

És ki fog derülni 2-3 hónapon belül,de akkor is.Kiváncsi az ember. (esküvő nyáron,addig bőven van idő)

csak azért jó tudni

2012. febr. 18. 11:21
 10/34 anonim ***** válasza:
48%

kérdezd meg, hogy zavarná-e, ha te arra az estére programot csinálnál a csajokkal...mondjuk egy wellness, vagy valami olyan, amit előre le kell foglalni.

Így könnyen kibukik, hogy mi is a helyzet

2012. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!