Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy állítanátok össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítanátok össze a vendéglistát?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, mindig is nagy mulatós lagzit terveztem, hál istennek az anyagiak is megvannak hozzá.

Egy gondom van: a haveri társaság (legtöbben pestiek) nem azok a mulatozós fajták, és félek, hogy nem lesz jó a hangulat, ha egy fiatal sem fog táncolni...

Gondoltam, hogy meghívok pár régi osztálytársat, akikkel annyira nem vagyok jóban, de rosszban sem, ha találkozunk jól elbeszélgetünk, de nem nagyon keressük egymást. Ilyen régi osztálytársam van kb. 8-10, akik szeretnek mulatni és ezzel talán "rávennék" a többieket is a táncolásra.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Nagyon nem szeretném, ha semmi hangulat nem lenne a lagzinkon, csomó vicces feladatot is terveznek nekünk, de amikor a pesti haveroknak mesélünk ezekről, csak húzzák a szájukat:S


2012. ápr. 11. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
én vidéki lyány vagyok, de utálom a mulatos, feladatos lagzikat. nem tudom miért, vhogy iszonyú távol áll tolem. szoval mellettem 120 ember is rázhatná a mulatosra, meg kacaghatna a vôfély "viccein". ha magambol indulok ki, felesleges ezért plusz embereket hívni. ettôl fuggetlenul nem érezném magam rosszul, ha lenne kivel iszogatni, beszélgetni, az nekem boven elég. de szerintem ne torodj ezzel, aki elmegy, az tudja, hogy mire számítson.
2012. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te esküvőd, TI döntitek el, hogy ki lesz meghívva. Ettől függetlenül hülyeségnek tartom, hogy azokat is meghívnátok akikkel jó ha évi szinten találkozol pár alkalommal.

Az, hogy van pénzetek az egy dolog, de én akkor is úgy látom a dolgokat, ahogy fentebb leírtam!

2012. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaid nem szeretnek mulatni, szerintem kár erőltetni és olyanokat meghívni (magatokat és őket is nagy költségekbe verni), akik nem állnak hozzád annyira közel. Az a fontos, hogy te jól érezd magad, hidd el, nem fognak fapofával üldögélni, ha hívod őket táncolni, esetleg figyelembe veszed az ő zenei ízlésüket is. Annál rosszabb, ha valamit nagyon erőltetnek, általában pont visszájára sül el. Nagy lagzit tervezel, el nem tudom képzelni, hogy a társaság nagy része úgy ülne ott, mint aki karót nyelt.
2012. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég nehéz áthidalni az ilyen dolgokat. Az a kérdés a pesti haveroknak milyen lenne a jó buli? Csak a mulatós zene zavarja őket, vagy a játékokban sem vennének részt?

Másrészt ez a ti lakodalmatok, szervezzétek olyanra, ahogy ti szeretnétek bulizni. A régi barátok meghívása szerintem jó ötlet, velük tudnátok jól érezni magatokat, és az már a pesti haverokon múlik, hogy lesz e kedvük beszállni.

Én voltam olyan esküvőn, ahol a vőlegénynek volt egy focicsapatnyi haverja, és a menyasszony húgának barátnőit elhívták, hogy legyen kivel táncolni a srácoknak, de mivel nem ismerték egymást, nem nagyon lett belőle táncolás. Vannak emberek akik, hiába szól nekik tetsző zene akkor is csak ülve élvezik.

Mindenképpen azt ajánlom, hogy legyen egy hely, vagy rész, ahol a zene nem olyan erősen szól, hogy akik inkább csak beszélgetnének, azok tudjanak a zenétől.

A pesti haverokat meg úgy is be lehet vonni a játékokba, hogy direkt nekik lesznek külön feladataik.

Remélem sikerül megszerveznetek, és sok boldogságot!

2012. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
még annyit: stand up-osok is nagyon fel tudják dobni a hangulatot, vagy egy olyan zenekar, aki nem csak azt a kommersz mulatóst tudja játszani. Ráadásul abból a 8-10-ből lehet elfogadja a meghívást kettő.
2012. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
szerintem meg, azt a pénzt, amit a semleges osztálytársaidra költenél, inkább valami jó meglepetésre vagy egy stand-uposra költsd, és megjön a kedve mindenkinek. Én meg nem a vendéglistán, hanem a zenei összeállításon gondolkodnék. Lehet mulatós, de mondjuk az Edda, Abba, vagy hasonló kaliberű előadók, zenekarok zenéjére jókat lehet bulizni. A retró zenékre. Közbe vegyíteni a mulatóst is. Hogy ne unják meg. Én is szeretem a mulatóst, nálunk is az lesz, de egész éjjel megunom.
2012. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!