Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Állítanátok egyáltalán karácso...

Állítanátok egyáltalán karácsonyfát, ha nem is lennétek otthon karácsony egyik napján sem?

Figyelt kérdés

Ma borult minden eddigi elképzelésem ami az idei karácsonyt illette. Páromat nem engedik el szabira úgy ahogy terveztük (pontosabban ő a közvetlen felettes, és inkább a beosztottait engedte el az ünnepek körül, ő meg majd január elején lesz itthon egy hetet).

Szóval a család 230 km-re él tőlünk, és mivel csak 23-át tudta kivenni a párom, így már 22-én este elutazunk vidékre, és majd csak 26-án este jövünk vissza.

Van értelme egyáltalán idehaza karácsonyfát állítani? Merthogy sütni-főzni így semmit nem fogok, és kezdem fölöslegesnek érezni a karácsonyfát is itthonra...


2011. dec. 15. 17:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, remélem nem pakolják át a moderátorok másik kategóriába mert nem említettem a kérdésben gyereket.

Szóval a kérdés szempontjából majdnem lényegtelen, de 22 hónapos a fiunk.

2011. dec. 15. 17:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi sem leszünk itthon karácsonykor.

vagy is még egyik karácsonykor sem voltunk itthon mert mindkettönk családja többszáz km-re lakik, így vagy itt vagy ott.

Amikor szilveszterre vissza jöttünk, akkor állítottunk, hogy ne a fa nélküli házba jöjjünk haza, de mikor csak januárban térünk haza akkor persze nem állítunk.

2011. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve nem állítok karácsonyfát itthon, idén se lesz... idén meg tavaly nem voltam itthon karácsonykor, előtte meg egyedül voltam itthon, ajándékot meg előre megkaptuk.. anyum hisztizett hogy állítsun állítsunk, én mondtam hogy minek? nincs kisgyerek, nem vagyok kisgyerek, nem lesz itthon senki, ajándék már meg van, nem állítok fel csak azért karácsonyfát hgy foglalja a helyet és majd valamikor ujra lsezedjem
2011. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi exemmel nem is laktunk együtt, de minden évben állítottunk fát. Sokat voltunk nála, aztán karácsonykor mindenki ment a saját családjához.
2011. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mi sem leszünk itthon, de állítunk fát. A 2 ünnep között azért mégis legyen már vmi hangulat. Föleg a babátok miatt, még úgysem fogná fel a dolgot, de tetszene neki a fa.

De ha nyűgnek érzed, akkor ne, akkor a hangulat is úgyis olyan hozzá

2011. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az éven mi sem leszünk itthon,23-án estig meló,utána céges karácsonyi buli,24-én el párom szüleihez,25 én enyémekhez,26 este haza,27-30 meló,utána el szilveszterezni,2-től meló


méteres kis műfát állitok csak,hogy azért mégis...

2011. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!