Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Névváltoztatás! Így mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névváltoztatás! Így mi a teendő?

Figyelt kérdés
A párommal nemsokára összeházasodunk, én felveszem a családnevét. Tisztában vagyok vele hogy utána kártyákat kell cserélni és a többi, de a nászút pár nappal az esküvő után lenne (még nem tudjuk biztosra, nem mi intézzük, de lehet hogy már másnap), külföldre utaznánk. Elmehetek még az előző okmányaimmal? Fel fog ez tűnni valakinek, vagy előfordulhat mondjuk a reptéren, hogy kidobja nekik az új nevemet, én pedig régi okmányokkal próbáltam utazni? Most hogy megy ez?

2012. ápr. 12. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan
2012. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem mész el bejelenteni, nem fogják bevinni a rendszerbe, ott a lányneveden szerepelsz mindaddig, míg be nem battyogsz a hivatalba a házasságot igazoló okmánnyal, és be nem jelented a névváltoztatást
2012. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy kiírtad ezt a kérdést, mert én is épp ezen aggódtam a minap! :)
2012. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk azt tanácsolták az utazási irodában hogy addig ne változtassak az okmányaimon mert szeretnek rátenni plusz költséget hogy előzőleg még más névvel foglaltad le a szállást.
2012. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!