Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színű szalagot válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű szalagot válasszak?

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretnék szaténszalagot kötni a derekam köré, vagy a mell alatt az esküvőn. Jelenleg a rózsaszín, világoskék, piros és lila között vacillálok. Ti mit ajánlanátok?

Egyelőre a rózsaszín felé hajlok: [link]



2012. ápr. 12. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha lesz koszorúslányod akkor az ő ruhájával összeillő legyen, ha meg nem, akkor szabad a választás. Én is a rózsaszínt választanám a helyedben, de lehet kicsit sötétebb árnyalatát.
2012. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Mindenképp a rózsaszínt vagy a világoskéket ajánlom, esetleg ha az erősebb színeket kedveli akkor pik vagy türkizkék, de a piros nem igazán való esküvőre, akkor bajosabb a piroshoz a kiegészítőket is kiválasztani pl piros cipő, fülbevaló. Szerintem a piros nagyon elüt a fehértől. A lila pedig "a kielégítettlen nő színe" bár árnyalattól függ hogy hogy mutat a ruhán.

Esküvőkön a virágok és a csokor színét is figyelembe veszik hogy milyen legyen például neked a szalag, ha csak vörös rózsát használsz díszletként akkor esetleg eltudnék képzelni egy pontosan olyan színű szalagot mint a rózsa.

2012. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is a rózsaszín tetszik. Nekem jobban tetszenek a rózsaszínen belül a kevésbé babarózsaszínek:


[link]

Nekem ez a ruha nagyon tetszik :)

2012. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) Azt hiszem, maradok a rózsaszínnél akkor. :)


Második válaszolónak pedig: nem vagyok terhes - még. ;)

2012. ápr. 13. 00:12
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem lila ne legyen.
2012. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Rózsaszín vagy világoskék szép lenne. A kék esetében akkor le van tudva a "valami kék".
2012. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

A lila egyáltalán nem a kielégítetlen nő színe. Nem tudom, ki találta ki ezt az oltári baromságot. A lila a szellemi szabadság, és érzékenység, a és az intuíció színe, a mélylila régen a gyászé is volt egyes helyeken.


Kérdező: ha a színeid (haj, szem, bőr) nem bírják el a rózsaszínűt (elvileg elmegy, mert a sok fehér mellett nem számít), akkor válassz csak nyugodtan lilát, vagy halványlilát (orgonalila) vagy mélylilát. Nagyon szép leszel és ne foglalkozz senkivel! :) Mélybordót is választhatsz, az is nagyon fel tudja dobni a ruhát.


Az a lényeg, hogy neked és a férjednek tetsszen, mások meg le vannak ejtve. Nem szerehet mindenki, és mindig lesz valaki, aki a nagy irigységében mindenáron hibát akar keresni a másikban. Mit számítanak? Csak hadd irigykedjenek.

2012. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a lilát választanám. :)

Bár,nekünk az esküvőn nagyon-nagy szerepet kap a lila. Szerintem, ha sikerül valami nagyon szép árnyalatot kifognod belőle, csodaszép tud lenni.


De azt válaszd,ami Neked a legjobban tetszik!

2012. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Végül ilyet vettem: [link]
2012. ápr. 13. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól választottál :)
2012. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!