Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lemondanál a nyári esküvőről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál a nyári esküvőről? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A családom (szüleim és egy tesóm) egy része egész nyáron dolgozik, szabadnap nélkül, Ausztriában. Azt mondták, hogy ha nyáron esküdök, akkor nem jönnek el, mert nem kérnek szabadnapot. Ki halasztaná télre az esküvőt emiatt?
2009. jún. 18. 21:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha fontos neked, nekik, hogy együtt legyetek az esküvőn, akkor érdemes elhalasztani, mert ez életed legszebb napja, és úgy teljes, ha a családod is jelen van.
2009. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Választhatsz. Vagy megtartod az esküvődet nyáron és nem lesznek ott azok, akiket szeretnél, vagy teszed télre, és együtt bulizol a rokonsággal.

Bár nem nagyon értem, hogy miért nem tudnak szabit kivenni.

Ha egyébként minden másban támogatnak, simán átszervezném télre. Még könnyebb is lenne a szervezés, mint esküvő idényben.

2009. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Hivatalosan dolgoznak kint? Csak, mert ha igen, akkor közvetlen családtag esküvőjére jár nekik szabadnap.

Ha nem, akkor meg...

Amúgy minden elismerésem, ha kibírnak egy egész nyarat szabadnap nélkül. Én két hétig bírtam és trombózis lett a vége.:S

Ősszel nem házasodhatnátok? Akkor még nincs annyira hideg és olyan szépek a lehullott levelek.:D

2009. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Elvileg simán megoldható lenne a szabadnap, mert azt az egy napot kibírnák a munkahelyen, ebben biztos vagyok, a főnökkel nagyon jóban vannak, szinte már barát... Az a baj, hogy a párom ragaszkodik ahhoz, hogy márpedig ő nyáron akar esküdni, és a családom igenis meg tudná oldani a dolgot, ha akarná. Ő úgy gondolja, hogy az a nap szóljon rólunk. Két tűz között vagyok. :S
2009. jún. 18. 22:04
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nekem fontos a családom ezért elhalasztanám, mert tudom hogy megbánnám hogy ha nem lehetnének velem és ezt a párodnak is meg kell érteni. Szerintem jobb egy téli esküvő sőt összel emg szerintem még jobb, mert nincs annyira meleg sem, és még szerintem szebb egy őszi táj, mint egy nyári és nyáron nagyon sokan esküsznek tehát még jobban be lehetne ütemezni. A párod meg ha szeret megérti, de ha annyira akar nyári esküvőt akkor jövőre is meg lehet tartani sőt jobban elő tudtok készülni vagy próbáld rá venni a családodat hogy igen is fontos neked ez a nap és szeretnéd hogy ott legyenek. Valakit minden féle képpen meg kell győznöd!
2009. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
A házasságkötés mégiscsak annak a két embernek a dolga legelőször is, akik házasodnak. Így teljesen jogosan ragaszkodik a vőlegényed a korábban lefixált időponthoz. Gondolj csak bele: ha akadna még valaki, akinek tél helyett csak tavasszal lenne jó, akkor tavaszra halasztanátok? Nane! Rossz ómen, ha ebből kettőtök közt vita kerekedik. Alkalmazkodjanak a meghívottak hozzátok és ne fordítva!
2009. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

De miért nem akarnak egy, max. két napot erre szánni? Nem értem.

Úgy nem lehetne megoldani, hogy nyáron csak polgári esküvő van két tanúval, később meg a lagzi? Azt azért a párod se akarhatja, hogy ő mögötte teli a templom rokonokkal, mögötted meg alig egy-két ember...

2009. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A családom legkorábban novemberben érne rá. Akkor azért már elég hűvös is lehet... A párom meg azt mondja, hogy azért akar jó időben esküdni, mert akkor lehet a szabadban lenni. Fényképezés, hintó, stb, stb... Mindkét felet megértem, és őszintén szólva én is szívesebben esküdnék lengébb nyári esküvői ruhában, amit nem a sárban húzgálok végig az utcán... :S Csak félek, hogy ebből sértődés lesz valaki részéről. :(
2009. jún. 18. 22:27
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Furcsa kérdés. Nem vagy annyira fontos a családodnak, hogy rád szánjanak 2 szabadnapot? Utazással mondjuk max.3 lenne. Én a helyedben a párodat választanám a nyári esküvővel. Ha nekik nem vagy ennyire fontos, hogy kivegyenek szabadnapot az esküvőd miatt, akkor neked se legyen fontos, hogy ott legyenek. Pláne ha még a főnökkel is jóban vannak.
2009. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Utolsóval egyet értek !Ha a lányom esküvője lenne akkor természetes ,hogy kézzel lábbal veszek ki szabadnapot ,és igen szerintem nyáron a legszebb az esküvő!:)

Sok Boldogságot !!

17L :)

2009. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!