Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a menyecske ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a menyecske ruha rövid v hosszú, abroncsos legyen?

Figyelt kérdés
Ezt csak ízlés határozza meg, vagy ennek van vmi hagyománybeli fontossága?
2011. nov. 21. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Egyértelműen rövid, olyan térdig érő.


[link]


Ez most nem a legszebb, de valami hasonlóra gondolnék, hagyományosra.

2011. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gondoltam,csak sok képen látom az abroncsos, nagy ruhákat. Nekem is ez a magyaros jellegű tetszik.
2011. nov. 21. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:

praktikussági szempontból azért jobb az abroncsos, mert az úgymond eltartja a lábadtól az anyagot, nem fog rádtapadni, ami ugye elég kellemetlen lehet...


hagyománya szerintem nincs, bár régen inkább a hosszú, nagyszoknyás ruhák voltak, hisz ez jelképezte, hogy "nő" lettél, és nem illett rövid, térden felülérő szoknyában járniuk

2011. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy abroncsos ruhám volt, a régies stílussal keverve. Piros alapon fehér pöttyökkel, fehér köténnyel és egy piros fehér fejdísszel.
2011. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem rövid ruhám lesz.
2011. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a hagyomány hogy kivánja, de szerintem az abroncsos ruha nem praktikus, ugyanis abban táncolni kell, méghozzá nem lassú táncot, tehát szerintem az abroncs nélküli változat jobb.

Anyukámnak (oké, az 25 éve volt :) ) például magyaros menyecske ruhája volt, piros-fehér, virág motivumok, a szoknyája térdig ért.

Ma már szerintem minden "megengedett", lehetsz akár kisestélyiben is, vagy modernebb ruhában.

Szerintem teljesen mindegy, csak kényelmes legyen és lehessen benne ropni. :)

L/24

2011. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rövid ruhám lesz :)
2011. nov. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!