Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én egy 27éves nő vagyok. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 27éves nő vagyok. Már közelít az esküvőnk a párommal. Pontosabban Június. Az a gond, hogy nemtudjuk vajon egy ilyen polgári esküvő megszervezése milyen költségeket von maga után?

Figyelt kérdés
Ja és már 10éve ismerjük egymást,tudom húú10év?dehát most értünk meg erre,hogy elhatároztuk már végre magunkat.
2012. ápr. 28. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
választ nem tudok adni, de ez engem is érdekel így várom azokat a válaszokat akik jártasak ebben
2012. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha hétköznap 2 tanuval bemész,akkor semmibe nem kerül.


De ha szombat,akkor már fizetni kell az anyakönyvvezetőnek (párezertől pártizezerig,helytől függően).

Ha kaja is van,akkor vendég létszámtól függően x összeg.

Gyűrűk megintcsak tőletek függenek

A ruhád is x összeg.

2012. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekunk most volt 2hete 30.000ft +nekünk kelet vinni a pezsgőt
2012. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Jászberényben az alap szombati napon 12500ft

Mi kértünk 2 db pezsgős poharat amit emlékbe elvihetünk gravírozva:800ft darabja 2db,nem nászindulóra megyünk ami 5000ft lenne hanem saját dalokat írunk cd-re:2500ft

gyertyagyújtás:2500ft.Saját virágot viszünk amit utána a főasztalra teszünk.lehetett volna művirágot kérni 800ft a bérlés.Lehetett volna verset kérni vagy dalt amit egy ismeretlen ember mondott volna el.Nem tudom mennyiért,nem kértük.de mindent összesítve egy 20000 csekket kaptunk.

2012. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!