Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a szüleimet meggyőzni? Nyáron lesz a barátom családjában esküvő. El szeretne vinni, a gond csak az, h anyukámék nem akarnak elengedni mert Alföldön lesz és a barátom nagyszüleinél kéne aludni.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni, de anyáék nem engednek el. :S Még szűz vagyok és amúgy sem úgy gondoltam h majd a mamáéktól max 10 méterre vesztem el, de anyukám nem érti meg.
2009. máj. 26. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még babázz!
2009. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
mennyi idős vagy?
2009. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16
2009. máj. 26. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha már jó ideje jártok és a szüleid is ismerik a srácot akkor próbálj érvelni, hogy :de anyu tudjátok hogy kivel leszek, bízzatok bennem:) valami ilyesmi...ha még nem mutattad be otthon keríts rá minél előbb alkalmat.
2009. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már bemutattam és mikor lesz az esküvő már 8 hónapja együtt leszünk (júliusban lesz)..sőt még az anyukáját is ismerik..
2009. máj. 26. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen férjhez akarsz menni? -.-'
2009. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Hülye... másnak az esküvőjére mennének együtt...
2009. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem igazából.. édesanyádnak bíznia kell benned! :) Biztos szeretne.. csak fél.. Elhiheted.. nálam is így volt.. én 15 vagyok.. a párom 20 feletti.. Nagyon jól megvagyunk.. És nekem eleinte azt sem engedték h találkozzunk.. ám titokban mégis megtettük. (nagy köztünk a távolság is.) És az ősszel már betöltöttük a 3 hónapot, mire megkérdeztem édesanyám h milenne ha lejönne és itt aludna, mert totál felesleges lejönnie azért h 4 óra múlva mehessen is vissza.. belementek! de azzal a feltétellel h másik szobában alszom.. ezt eljátszottuk még párszor h másik szobában alszom.. aztán egyik hétvégén 'ottfelejtettem' magam a saját szobámban.. és reggel édesanyám csak ennyit kérdezett.. 'Na mivan?? Már együtt alszunk?' és ezek után már nem szólt arra sem semmit h én aludjak fent nála vagy ő lent..


Naszóval.. sokat regélek:D Csak annyit szerettem volna ezzel.. h ha már bemutattad édesanyádéknak a barátod.. akkor beszélgess el úgy a szüleiddel.. h.. (maradj mindvégig higgadt.. ez nálam nagyon kellett.. mert.. kissé 'robbanékony' természetem van..:S) És kérdezd meg tőlük h miért nem engedik meg? az nem válasz erre h messze van.. Mondd meg nekik h nem vagy annyira 'hüle' h ott veszísd el ahol te is szinte kényelmetlenkedsz.. megaztán.. Ha együtt vagytok már X ideje, akkor kellett látniuk a szüleidnek a barátodon 'jeleket' például h mennyire akarna lefeküdni veled, meg ilyesmik..

A legjobb ha megbeszéled velük!

Jah és még annyi.. Nálunk bevallotta anyu h miért nem engedte.. 'én vagyok az egyetlen lány gyermek.. én leszek az aki teherbe esik.. én vagyok rosszabb helyzetben.. és ha megszakítom a terhességet.. utána 50% esélyem lesz csak arra h gyereket szülhessek..

2009. máj. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!