Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvői tortának passzolnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvői tortának passzolnia kell a díszítés, dekoráció színéhez?

Figyelt kérdés

Nálunk lila-mályva - rózsaszín lesz az alapszín, de tortának egy hasonlót tervezünk: [link]

Szerintetek jó lenne?



2012. ápr. 29. 03:56
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
igen
2012. ápr. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elméletileg szokott passzolni, de legyen olyan tortátok, amilyet szeretnétek. az úgy lesz tökéletes, mert abban van az egyéniségetek :)
2012. ápr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tényleg szokott passzolni, de ez nem kötelező. Ez a torta viszont gyönyörű :)
2012. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit túlzásnak tartom, hogy minden esküvőre kiválasztanak egy színt és akkor minden kiegészítő olyan színben kell, hogy pompázzon, a koszorúslány ruháktól kezdve a szalvétán át a tortáig. Egyátlatán nem baj szerintem, ha ennyivel eltértek a megszokásoktól.
2012. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó, ha passzol, de kit érdekel, ha nem? ha én mennék egy esküvőbe, és nem passzolnának a színek, nem fogom magam rosszabbul érezni :) mondjuk ebbe tudtok tenni pici lila, mályva dekort, mondjuk csak egy kis lila szalag vagy egy kis virág, és már passzol is, és mégis szép, de tényleg csak akkor, ha téged zavar, ha nem ugyanolyan. Szerintem szép :)
2012. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 29. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk passzolni fog minden, de ez nem jelenti azt hogy így is kell csinálni. Úgy csináljátok, ahogy nektek jobb.

Bár a linkelt tortát meglehet csinálni, csak pl: fondant bevonattal (azt lehet színezni), vagy az epreket is lehet színezett fehércsokiba mártani. De a cukrász tuti tud rá még vagy 10 féle megoldást!

Remélem segítettem!

2012. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi!

Mi is gondoltunk arra, hogy esetleg más színű lenne a torta stb, de nekem a belinkelt varició tetszik a legjobban.

2012. máj. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!