Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok olyan helyet ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan helyet ahol megkaphatom a legszebb ruhát a nagy napra?

Figyelt kérdés

A La Sposa 2007-es kollekciójából való.A neve Salou.

Nagyon nagyon szeretnék egy ilyet, de sajátnak mert a kölcsönzés szerintem nagyon drága 4 napért...Ha valaki tud olyan helyet ahol árulnak vagy tartanak ilyet, nagyon megköszönném ha segítene!Linkelhettek is!

Így néz ki a drágám:

[link]


2012. máj. 7. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot, a kép alatt (ami egyébként ha figyeled, változik) azt írja, hogy 20 év kollekciójával rendelkeznek.

2012. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként tényleg gyönyörűek, nemcsoda, hogy beleszerettél.
2012. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Gyönyörű ez a ruha, nagyon jó ízlésed van! :) Sok boldogságot!
2012. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok.

Majd írd meg, sikerült-e megtalálnod, ill. sikerült-e felvenned velük a kapcsolatot.

Mikorra tervezitek?

2012. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a Linket, fel fogom hívni őket.Ismerem a Royalt, bár nagy reményeket nem fűzök hozzájuk, mert úgy tudom, hogy pont La Sposa ruhákkal nem foglalkoznak, de hátha szerencsém lesz :)

Köszönöm a dícséretet!Egyébként ez nagyon nem az a ruha mint amilyenek korábban tetszettek, de felpróbáltam és Bumm, jött a szerelem, azóta rá sem tudok nézni más rongyra:)

Jövő nyárra tervezzük a lagzit, idén még nem jön össze a dolog sajna:(

2012. máj. 7. 15:19
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ja! Én a keresőbe írtam be: La Sposa és ezt dobta ki, de szerintem annyit megér, hogy szétnézel náluk.
2012. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért lettünk lepontozva??? Mert megdicsértük a ruhát?
2012. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Már csodálkoztam, hogy napok óta nem járt erre az észnélküli lepontozó. Van valaki, aki mindegy milyen téma, mindegy milyen válasz, csak nyomkodja a piros kezecskéket.

Tippeltem már arra, hogy egy értelmi fogyatékos gyermeket a mamája elébe ülteti a gépnek, és amíg a gyerek itt jól eljátszadozik, addig a mama nyugodtan csinálhat amit akar.

Ne törődj vele!

2012. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én személy szerint sosem szoktam lepontozni senkit :)
2012. máj. 8. 11:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, nincs logika a lepontozásban, tehát szinte biztos vagyok abban, hogy aki csinálja, az "ész nélkül", határozott célok nélkül teszi.
2012. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!