Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybucsún esküvő elötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybucsún esküvő elötti napon milyen étel legyen? Júliusban lesz

Figyelt kérdés

Kerti sütésre gondoltam de csak grillezni zöldséget (fok/új/lila hagyma, paprika, paradicsom, padlizsán)meg csirkemellhúst, pár virsli esetleg aszalt gyümölcsos göngyölt hús rántva. Gyümölcssaláta, zöldség sali, tejfölös uborkasaláta, tejfölös öntet baconbe tekert krumpli, piritott krumpli vagy petrezsejmesburgonya,

talán még házi málnafagyi és eperfagyi. Igazából a gond, hogy ne legyen rosszul meg hasmenéses a menyasszony meg mi se. Így a túl zsíros olajosdolgokat kerülnöm kéne a tejfölel. De kertben lenne a nagy része minimális alkohollal (talán pici gyümölcsös jeges sangriaval vagy narancsos vodkával, legvégső esetben ballyses fagyival csokiba forgatva.)

(de a sok tejfölös helyett gondoltam gombamártásra vagy 7magos salátára is csak az jó olajos)

Szóval hol kelenne ezen változtatnom vagy cserélnem esetleg valami bevált menü?


Minnél több segítséget kérnék szépen és köszönöm a válaszokat! :)

Ti örülnétek ilyen fogásoknak vagy milyent képzelnétek el így? Sajnos elöbb nem lehet tartani a lány bucsút mert a pár összenőtt mint a gondolat s nehéz elmozdítani a menyasszonyt othonról. De azért azt is megpróbálom mégegyszer :)



2012. máj. 7. 15:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik a menü, de ezt leszámítva, ha az én lánybúcsúm az esküvő előtt 1 nappal lett volna, egész biztos, hogy nem mentem volna el.
2012. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
A menyasszony tud róla, hogy mikorra tervezitek egyébként?
2012. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Ja már látom, az utolsó előtti mondatban van a lényeg.

Hm. A kaja tetszik, a többi kapcsán akkor befogom a szám :)

2012. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A nagy gondom pont az, hogy ő adta meg ezt a napot. Mondván akkor mindenképp itt lesz s így egyben megvan. :( Bármikor buliznék vele s ünnepelném de a nagy napját nem akarom elcseszni neki.
2012. máj. 7. 15:45
 5/31 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy maximum 4-5en leszünk de az esemély súlya miatt gondoltam ennyi mindent.
2012. máj. 7. 15:48
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon meggondolatlan. Esküvő előtti napon időben ágyba kéne bújnia, hogy kipihent legyen.

Tönkrevághatja vele az egészet, ha fáradt és nyűgös lesz. Beszéld rá, hogy másik dátumon legyen a lánybúcsúja, mert nagyon meg fogja szívni.

2012. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Felsoroltak közül szerintem bármelyik lehet.

Zsíros és a túl tejfölös dolgokat mindenképp kerüljétek, na meg a sok alkoholt.


Huhh ha mi előtte nap tartottuk volna (egybe tartottuk a legény és lánybúcsút) akkor másnap tuti nem lett volna esküvő. :)

2012. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

15:53 vagyok ismét.

Szerintem is beszéljétek meg a menyasszonnyal, hogy inkább hamarabb legyen, mondjuk 1 héttel. Mert, ahogy az egyik hozzászóló is írta akkor időben le kellene feküdnie, hogy másnap fitt legyen, mert ugye másnap lesz dolga bőven. Na meg a fotózás, gondolom ott nem akarna savanyú fejet vágni.

2012. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól hangzanak ezek a kaják, de szerintem elég lenne simán grillezett husi, virsli, valami egyszerű salátával.

Esküvő előtti napon szerintem senki nem fog sokat enni, arról nem is beszélve, hogy mindenki siet majd mielőbb lefeküdni, így ideje sem lenne elfogyni a túl sok kajának!

Gombát se csinálj, mert az nehéz étel, nehogy valaki pont akkor csapja el a gyomrát vele!

Tehát szerintem pácolt husik, baconba tekert csirkemáj lehet még, sült virsli, sült kolbász. (Mi az Auchanban szoktunk venni helyben készült grillkolbászokat, ezek vékonyak, nem az a lacikonyhás bumszli darab, könnyen átsül, nem túl megterhelő, nagyon finom és t9bbféle izben (sajtos, fokhagymás, görög, stb) kapható. Ecetes saláták (pl. paradicsomsaláta), nyers z9ldségek (paprika, paradicsom) savanyúságok (csemege uborka, csalamádé).

Köretnek meg mehet friss péksütemény, roszkenyér, magvas kenyér, stb.

Próbáld picit egyszerűbbre venni, már csak azrét is, mert lehet, hogy te az egsz napodat az előkészületekre szánod, aztán másfél óra mindenki lelép, hogy rápihenjen a másnapra!


Azért próbáld rávenni a menyasszonyt egy korábbi időpontra! Mert ha egyébként is nehéz lerobbantani a párjáról, akkor nehogy az legyen, hogy utolsó pillanatban az esküvői készületekre hivatkozva lemondja neked az egész bulit!!!

2012. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Alapjaiban a 6-ossal értek egyet.

Másrészt pont az esküvő előtti napon ilyen gazdag, és sokféle kaja, amelyből akár egy is megüli esetleg a menyasszony gyomrát, és tönkre van téve a következő nap.

Göngyölthús rántva, tejfölös öntet, tejfölös ubisali, málna fagyi, gombamártás és hasonlók, szóval ezeket mindenképp hanyagolnám.


Ha már nem lehet másik napra, akkor csak egy síma sült csirkét, egyszerű krumpli vagy rizi-bizi körettel, pár falat apró sós-édes sütivel. Tehát nagyon visszafogottan, a leánybúcsúnak nem a kaja + pia a lényege, hanem az utolsó, barátnők körében eltöltött gondtalan szabadidő, a hülyéskedés, a közös, szép emlékek felidézése.

2012. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!