Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudok dönteni frizura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni frizura ügyben! Széles vállam van (tipikus uszónő) és nem tudom eldönteni hogy konty vagy félig leengedett haj állna jó hozzá. Konty vagy félig leengedett?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

www.hajam.hu/fodraszatok/adatlap.php?id


Talán itt találsz megoldást, vagy tippet.

2009. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A félig leengedett előnyösebb lenne szerintem, de ez a ruhádtól is függ:)
2009. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a félig leengedett. Az valamennyit takar a válladból. A szertartásokon még a fátyollal is takarhatsz, csak utána az ugye lekerül. De szerintem az ismerősök, barátok, rokonok már láttak eleget, tudják, hogy milyen a hátad, tehát nem hiszem, hogy pont most fognak rajta csodálkozni. Ezzel ne foglalkozz. Nekem úszó barátnőmnek is fel volt tűzve, és nála sem tűnt jobban fel, mint máskor. A lényeg, hogy te jól érezd magad.
2009. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én dobóatléta voltam:)Van akkora hátam,mint egy úszónak.Nekem fel volt tűzve a hajam egy klasszikus kontyba,de a ruha meg olyan volt,h nem hangsúlyozta ki az átlagosnál szélesebb vállaimat és izmosabb karomat.
2009. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ujjatlan ruha, leengedett konty. - Egy másik úszónő;-)
2009. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!