Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vasárnap tarthatom az esküvőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap tarthatom az esküvőmet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A párom és én az 5. évfordulónkon akarunk összeházasodni, de az vasárnapra esik, és valahol azt olvastam, hogy nem lehet vasárnap tartani esküvőt. Ez tényleg így van?

2012. máj. 8. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet vasárnap, csak nem szokták. Méghozzá azért, mert a hétfő munkanap, így a lagziban nem hiszem, hogy hajnalig maradnának az emberek. Ha nem lesz lagzi, akkor persze nincs ilyen gond. :)
2012. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt a lagzi miatt nem praktikus. Másrészt vasárnap lévén vagy fogad titeket az anyakönyvvezető, vagy nem, de ha igen, valószínűleg akkor is csak extra pénzért.
2012. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik nap lehet esküdni, kivétel -azt hiszem-a nemzeti ünnepek, meg a karácsony, húsvét.
2012. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Mi a második évfordulónkun akartunk esküdni, de akkor nem tudtuk volna megszervezni. Így két hónappal később lesz.
2012. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmi akadàlya, volt, hogy adott fotogràfus kolléga kedvéért vasàrnapra tették àt.(Neki a szombat foglalt volt és mindenàron Őt akarta a pàros :)
2012. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs! De ha lesz lagzi akkor az valószinüleg vasárnap hajnalig fog tartani tehát így is átesik vasárnapra :)
2012. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fogunk egy tipikus hajnalig tartó lagzit csapni, mert az esküvő is csak kicsi és meghitt lesz, meg akiket meghívunk azok közül már többen nem bírnák a hajnalig való mulatozást (idősek, gyerekekkel jövök, messziről érkezők)...
2012. máj. 9. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Az időpontot maga az anyakönyvvezető tűzi ki, persze ez az esetek 99%-ában megegyezik a pár kérésével, kivéve akkor (ahogy azt fent is írták), ha ünnepnapra esik, vagy ha már minden időpont foglalt azon a napon. Egyébként lehet vasárnap esküdni.
2012. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hol olvastad hogy nem lehet vasárnap tartani?

Lehet, csak kérjétek meg az anyakönyvvezetőt! Sok boldogságot! :)

2012. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy esküvővel foglalkozó honlapon, olvastam, hogy nem lehet vasárnap tartani. Ott írták, hogy sem vasárnap, sem ünnep nap nem lehet...
2012. máj. 11. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!