Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan tudhatod azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatod azt, hogy tényleg a férj jelölted az igazi?

Figyelt kérdés

Mit éreztetek az esküvőtök napján?

Mikor több év után (3,4...stb) összeházasodtatok még szerelmesek voltatok egymásba vagy "csak" szerettétek egymást?



2012. máj. 9. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudhatod előre.Vagy bejön vagy nem.

Én az esküvő napján hittem,hogy 5 év együttélés után jól választok.Tévedtem.7 év után el is váltam.

2012. máj. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
A szeretet nem egy érzés, hanem egy cselekvés is. Persze, hogy beleszeress valakibe, az egy érzés. De később, tudatosan kell harcolj azért, hogy azt a férfit, akit egyszer ésszel és szívvel magadnak választottál, megtartsd magadnak. Az érzések csalókák, a hangulatok irányítják. De ha tudod, tudatosítod magadban, hogy ő a férjed, akkor valószínű, hosszú éveken át jó marad a kapcsolatotok. Ehhez kívánok Neked és leendő férjednek kitartást. Menni fog, meglátod.
2012. máj. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Én tudtam az első perctől, ahogy megismertem, hogy ő kell nekem, vele akarom leélni az életem. Csodás volt az az perc, amikor kimondtam az igent, és a mai napig szerelmes vagyok belé. :)) Persze volt sok konfliktusunk, de a szerelmünk ezeket átvészelte és igaza van az előző hozzászólónak, egy kapcsolat fennmaradásáért küzdeni kell, és akkor nem lesz baj.
2012. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

előre semmit nem lehet tudni, az emberek folyamatosan változnak (főleg fiatalabb korban), mások lesznek az igényei, értékei. Ezzel vagy a másik fél is változik, vagy nem. Ha együtt fejlődnek, akkor tartós, ha nem, akkor elválnak útjaik.


Mi már nem voltunk fiatalok, (én 28, párom 32), amikor összeházasodtunk, másfél év sem volt a megismerkedésünk után.

10 hónaposan kértem meg a kezem és most 3 éve elmúlt a kapcsolatunk és van egy 1 éves gyermekünk.

Jól műkődik, mert építünk és feljődünk, nem csak állunk egy helyben.

ja, és én onnan tudom, hogy ő az igazi, hogy még sosem voltam ilyen boldog senkivel. És ő sem.

2012. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az alapján éreztem ezt, hogy krízishelyzetekben hogy viselkedik. A kezdeti vonzalom - ami miatt egyáltalán összejön valakivel az ember - önmagában édeskevés.


A férjem sok nehéz helyzetben "jól vizsgázott", ezért tudom, hogy nem vettem zsákbamacskát.

Ennek ellenére lehet, hogy 5, 10 vagy 20 év múlva kerekedik valami olyan ellentét köztünk, amit nem tudunk legyőzni, hiába tartom ezt jelen pillanatban elképzelhetetlennek.

2012. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod... évekkel ezelőtt ezt mondtam volna. Hozzámentem, mert "elég jól megvoltunk", boldogok voltunk, úgy éreztem. Erősítettük a statisztikát, mert 1 évvel később már váltunk, pedig 4 évet voltunk előtte együtt. Azt hittem, jó kapcsolat. Azt hittem, ez az, amiről mindenki beszél. Tévedtem. VAN olyan kapcsolat, amiben az ember TUDJA, hogy EZ AZ! Most ebben élek. Két hét után tudtam, hogy ez más. Szerintem, ha valaki bizonytalan, nem szereti úgy a párját, mint azt elképzelte, hogy az esküvője napján fogja,az ne menjen férjhez. Felesleges. Ha valakit "csak" szeretsz, akkor valami hiányozni fog egész életedben. Meg lehet találni azt, akit nem "csak szeretsz", hanem "NAGYON NAGYON MÉLYEN szeretsz"!! Csak legyen bátorságod nemet mondani a "nagyjából megfelel"-re! Nekem nem volt!
2012. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Most én is egy ilyen "ez az" kapcsolatban élek, de hogy tényleg "ez az"-e, azt majd csak akkor fogom tudni megmondani, ha már a halálos ágyamon fekszem. Mert akkor már nem jöhet más/jobb, csak a többivel tudom összehasonlítani, és addig reményeim szerint még van pár évem. 24/N
2012. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
utolsóval értek egyet, csak a legvégén tudod ki volt az igazi! Az esküvő napján annyit stresszeltem h elérzékenyülni sem volt időm, de értem a kérdést, mivel mi megszakításokkal 10éve ismertük egymást, nem volt a gyomromban pillangó, szeretjük egymást, jó mellette ébredni, jó őt és pont őt hazavárni, jó h most már ő a gyermekem apja és apaként is megállja a helyét, alig vitázunk, azt gondolom ismerjük már egymást annyira h csak valami nagy krach szakíthat el egymástól minket, ettől függetlenül megtörténhet, dolgozunk rajta h ne így legyen. De azért az esküvő napján jó ha csak őt tartod "igazi"nak, kételkedésnek akkor és ott nincs helye.
2012. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan tudom, ha amikor arra gondolok, h vele öregszem meg, nincs bennem rossz érzés, nincsenek kételyek, h de mi lesz, ha csúnyák leszünk, betegek, szegények, stb. Nincs benenm az, h húú de sok 50-60 év együtt. Egyszerűen csak boldog vagyok, ha erre gondolok, milyen sok minden vár mág ránk együtt.
2012. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 6-os, mennyire igazad van!


Ilyenkor jó érzés fog el és nem bánom már, hogy a barátom tavaly otthagyott. Ő is csak "szeretett", de nem volt meg nála az az érzés, hogy igen, én vagyok AZ számára. Nálam, azt hiszem, megvolt és ezért is viselt meg rettenetesen az elválás. De így utólag már tényleg azt látom, hogy jobb ez így. Valószínűleg az én boldogságom sem lehetett volna soha teljes így, hogy nagyjából szeretnek meg elvannak mellettem... Remélem eljön az én életemben is az, akivel kölcsönösen igazán boldoggá tudjuk egymást tenni.

2012. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!