Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Már teljesen kiment a divatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már teljesen kiment a divatból a krepp-papír dísz és a lufik?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 11. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éve még voltam egy így feldíszített esküvőn. Engem nem zavar, de a sajátomon nem használnám. Mondjuk a környezet is meghatározza a díszítés módját.
2012. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem függ attól, hogy mi a helyszín. Mi kreppel és lufival díszítettünk, mert igazi sátras lagzink volt ( katonai sátras, nem az a fehér sátras). Oda passzolt.
2012. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy ideje nem divat, de azt mindenki maga dönti el mit szeretne. Ha valaki régi fajta sátrasat csinál, oda teljesen illik. Egy dolog a divat és más, hogy mit csinálnak az emberek. A trapéz nadrág sem divat, mégis hordják. :)
2012. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyet utoljára általánosban láttam, farsangon, amikor ezzel díszítették a tornatermet :)

De simán el tudom képzelni, hogy van olyan helyszín, ahova passzol.

2012. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Krepp-papír nem, de lufi a mi éttermi esküvőnkön is lesz.

Amúgy azért mert manapság nem használják sokan a krepp-papírt esküvőn, te nyugodtan használd csak, legalább egyedi lesz a dekoráció. :-)

2012. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit "szocreál" hangulatot idéz, de van ahova épp ezért ez illik!
2012. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerencsére igen. Én is kb. általános alsóban láttam utoljára. Utáltam, mert szerintem csúnya is volt, meg mindig nekünk kellett hajtogatni.
2012. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok. A lufi szerintem nem ment ki, csak már sokkal esztétikusabban díszítenek vele. És persze héliumot használnak a felfújásukhoz.

[link]

[link]

2012. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom divat-e, de sztem a lufi és a krepp általános iskolai farsangi buliba való, nem esküvőre...
2012. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én már meg is vettem a kreppapírt, ugyan ilyen lesz, zöld-fehér, a narancs függönyökön, és szerintem jól mutat.

ebédlő

2012. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!