Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér koktél ruhát illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér koktél ruhát illik felvnni esküvőre más szinű cipővel kabáttal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
VENDÉG VAGY MENYASSZONY?
2012. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
határozottan nem illik.
2012. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
első vagyok, bocs a nagybetűért, de ha te vagy a menyasszony akkor persze hogy abban mész amiben akarsz, de ha vendég akkor fekete, fehér és piros nem illik, persze attól van aki ezekben a színekben megy és eddig senkit nem köveztek meg ezért
2012. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
76%
A menyasszony színe a fehér, vendégnek illetlenség azt a színt viselni. A kabát egy idő után lekerülhet, és ott vagy fehér ruciban, pl piros cipővel.. Biztos, hogy ezt akarod?
2012. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Tegyél a fehér ruhára egy színes, mondjuk virágos sálat, kitűzőt vagy övet, akkor már nem lesz, menyasszonyi hangulata a ruhádnak.
2012. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Semmi szín alatt nem vennék fel fehéret, még szines kiegészítőkkel sem!

Ha szines kiskosztüm, és fehér blúz, az más, de fehér koktél-ruha, nem!

2012. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
A menyasszony színe a fehér, semmi esetre sem vennék fel vendégként fehér ruhát, még színes kiegészítőkkel, cipővel sem!
2012. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
nem, no,storno. Semmi képen sem! Sógornőm esküvőjén a sógorom barátnője fehér ruhát húzott. Mélyen dekoltáltat, pcsája kilátszott mikor lehajolt. Már alapvetően az botránkoztató volt, hogy fehére vett fel, mert ugyebár az csak a menyasszony színe, élete legszebb napján, ő is legyen a legszebb. Persze ezen a csajszi túllőtt, a menyasszony a wcben sírt,a család meg sógort kövezte... ne vegyél fel fehéret, még kiegészítőkkel sem, már csak azért, mert nem tudhatod milyen lesz a menyasszony ruhája,mert lehet az is fehér alapon valami már kiegészítőkkel lesz megtoldva... inkább rózsaszín, kék, vagy szolid színek, nem rikítóak.
2012. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Vendégként nem illik, sem virágos sállal, sem más színű cipővel, sem táskával, sehogy. Annyi más szín van, miért akarja mindenki a fehéret?
2012. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az a legegyszerűbb és a legtisztább, ha megkérdezed a menyasszonyt. Nekem szeptemberben lesz az esküvőm, és engem spec. nem zavarna, ha valaki fehér koktélruhát venne fel, attól még mindenki tudná, hogy én vagyok a menyasszony.:D Persze illeni nem illik, de ez is egyéni megítélés kérdése, nekem nem lenne gond, de néhányan biztos megjegyeznék. Másrészt sokan próbálják "közhelymentesíteni" az esküvőjüket, lehet pont whiteparty lesz... (persze ez csak vicc)
2012. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!