Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete testhez tapadó koktél...

Fekete testhez tapadó koktél ruhához mennyire illik fekete bőrcsizma? A csizma a térdem alá ér, szóval nem az a nagyon hosszú szárú. Zárt térben elegáns helyre megyek, esetleg a magassarkút ki lehet ezzel váltani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csizmával... az valahogy olyan parasztlányos. :D Még ha hosszú csizma lenne, térdig-térd fölé érő, és a ruha meg mini... akkor esetleg, de annak meg van egy ócska közönséges hatása. :D

Szerintem ha van ruhatár, akkor inkább vigyél váltócipőt, ha meg kocsival mentek, eleve mehetsz cipőben.

De persze lehet jó is, ehhez látni kéne. Általában nem előnyös, mert a csizma vastagít a lábon, ha elállós, még rosszabb. :S

2011. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a csizma, de csak akkor ha magassarkú és legalább térd alá ér picivel, és az sem árt ha nem egy utcai bélelt téli csizma két dolog miatt egyrészt mert így látszik, hogy alkalmibb másrészt nem kellemes ha egész este fő benne a lábad.
2011. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem javaslom semmiképpen koktélruhához a csizmát.
2011. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
enj csizmában, de vigyél másik cipőt, és vedd át. koktélruhához nem illik a csizma.
2011. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elegáns helyre koktélruhához semmiképpen nem illik a hosszú csizma. Csak úgy fogadható el, ahogy már előttem is írták, hogy csak az oda és vissza úton van rajtad a csizma, de a bálra vagy nem tudom mire átveszed is kis fekete magassarkú cipődet.
2012. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!