Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányok számának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányok számának párosnak kell lennie? Gáz ha az egyik egyedül megy?

Figyelt kérdés
Mert gondolom vagy párban kellene bemenniük a templomba, vagy fiú kísérővel. A legfiatalabb 17, a legidősebb 22 éves. Gondolom az úgy rosszul jön ki ha az egyik egyedül fog menni, nem?
2012. máj. 12. 22:14
 1/6 anonim válasza:
65%
Menjen mindegyik egyedül... vagy mindegyik párba...de szerintem nem gáz ha egyedül megy! A te esküvőd, nincsenek határok, az van amit te szeretnél! :)
2012. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva nekem mindegy hogy kivel meg hogyan megy, csak ha minden lánynak lesz párja (vagy fiú vagy lány) és egynek nem, akkor nagyon megsértődik szerintem...
2012. máj. 12. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem kell nekik pár. én sok esküvőn voltam ahol bevonultak a csajok leültek, jött a menyasszony a kutya nem foglalkozott a koszorúslányokkal, szóval tök mindegy. A koszorúslánynak viszont nyilván rosszul esne ha egyedül kéne bevonulnia míg a többiek párban, szerintem hagyd a párokat
2012. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csináljátok úgy, hogy elöl megy két lány, hátul meg három.

Ha hárman lesznek, akkor egy menjen középen, elöl, a másik kettő meg kicsivel mögötte egymás mellett.

De olyat ne csináljatok, hogy valaki hátul egyedül kullog. Az tényleg bántó lehet, meg rossz érzés neki. Azonban ha közvetlen a pár mögött megy egyedül, máris nem olyan rossz, sőt. Kitüntetett szerepben is érezheti magát.

7 koszorús meg csak nem lesz. :) Az már rengeteg lenne.

2012. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem három koszorúslányom lesz, mindhárom pár nélkül. :)
2012. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az semmiképp se csináld meg, hogy a többinek lesz, neki meg nem, az olyan 'megalázó'... nagyon rosszul fog neki esni, és hidd el nekem, évek múlva is ez lesz a téma a vénasszonyoknál, hogy szegény lány még erre az egy alkalomra se tudott pasit szerezni magának.

oké, hogy a menyasszony napja, de ne hozd már kellemetlen helyzetbe... én is menya vagyok, de ilyet nem tennék...

Őt már megkérdezted, hogy nincs-e valaki, akit elhívna? Barát/barátnő, öccse, valaki, aki lehetne a párja? Vagy a családban nincs hozzá illő fiú (korban)?

mindenesetre semmiképp se menjen egyedül...

volt itt egyszer egy ilyen kérdés a lány felől, ott mindenki a menyasszonyt mondta el mindennek, hogy nincs ennyi esze...megpróbálom megkeresni neked, hogy láthasd a másik szemszögből is

2012. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!