Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyitott elejű cipőhöz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott elejű cipőhöz hogy vegyek fel harisnyát/combfixet? :S

Figyelt kérdés
A cipőből kilátszik a lábujjam, tehát hülyén nézne ki bármilyen combfixfélével, viszont tartok tőle hogy esetleg hideg lesz, vagy épp hogy nagyon meleg és megizzad a combom belül ahol picit összeér... volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csináljak? :S
2012. máj. 13. 22:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Akkor vedd fel, amikor még nincs rajtad a cipő. Különben tényleg nagyon hülyén nézne ki :)
2012. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha hideg lesz ne vegyél fel elől nyitott cipőt! Amennyiben menyasszonyi cipőről beszélünk, szerintem sokkal szebb egy zárt fehér ízlésesen díszített vagy sima fehér cipő.
2012. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok a menyasszony, de nem fehér cipőm lesz. Amilyet akartam, olyanból csak nyitott orrút találtam. De úgysem nagyon látszik majd a ruha alatt. Egyébként júniusi esküvő lesz tehát előre nem tudom megmondani hogy egy egyébként melegebb hónapban lehet hogy épp aznap lesz hűvösebb, emiatt nem fogok 2 pár cipőt venni :)


Nem tudtam, hogy van lábujj nélküli harisnya, köszönöm! Utánanézek! A dezodoros tippet is köszönöm a combokhoz, kipróbálom!


Akik mondták, hogy vegyek mégis fel harisnyát: nyitott orrú cipőhöz semmiképp nem néz ki jól egy hagyományos harisnya, sőt kifejezetten igénytelen szerintem :)

2012. máj. 14. 10:58
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mondjuk az is igénytelen, ha a menyasszonyon nincs harisnya vagy combfix. Nekem olyan mintha elfelejtett volna rendesen felöltözni.
2012. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hova szeretnéd felvenni, de én nyitott orrú cipőt tuti mezítláb vennék fel csak.

Szerintem idétlenül néz ki harisnyával, főleg, ha még az illesztés is látszik.

L/25

2012. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

Látom, hogy írtad, hogy esküvőre :).

Oké, de a véleményemet akkor is tartom.

Amúgy nem tudom, miért lenne igénytelen, ha nem veszel harisnyát, főleg, hogy nyáron lesz.

Szerintem még szexi is, ha előtte szépen lebarnulsz és bekened a lábaidat olyan testápolóval, ami fényt ad neki (lehet ilyet kapni, sajnos nem emlékszem a márkára, de biztos többféle is van).

L/25

2012. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Van már orrvarrás nélküli 8 DEN-es harisnyanadrág is ami szinte láthatatlan és netről meglehet rendelni :)

Szerintem az célszerű lenne! :)

Egy esküvő mégis csak hivatalos esemény és illő lenne harisnyába menni rá! :)

Amúgy meg nem hiszem hogy olyan nagy nyitott része lenne a cipőnek, hogy a harisnya nagyon feltűnő lenne. Szóval nyugodtan vegyél csak fel harisnyát nem fog senki kicikizni érte! :)

2012. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen, épp ezt mondom én is, hogy hagyományos harisnyával nem jó a cipőm (mert látszik az illesztés) viszont harisnya nélkül sem szeretnék lenni, a saját komfortérzetem miatt sem (a ruhám hosszú és abroncsos, nem fog alatta nagyon látszani a lábam).


De ez a lábujj vagy illesztés nélküli ötlet tetszik, jó az a webshop, ilyet fogok venni! Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 15. 10:46
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon kevés öltözködési normát tartunk be mostanában. Ballagásokra alig fenékig érő pólóban megyünk, hawai mintás ingben és bermudában. A lányok öveket hordanak szoknya gyanánt, a fiúk több időt töltenek tükör előtt mint a lányok. Biztos van olyan, aki ezt szépnek találja, de az etikett kimondja, hogy bálokon, fogadásokon, esküvőkön, bármilyen ünnepélyes összejövetelen a hölgyeknek harisnyával, elöl hátul zárt cipőben illik megjelenni. Ez akkor sem változik, ha a ruha a földig ér.


Így illik, hogy ehhez ki tartja magát, és ki nem, abba már igazán nincsen joga senkinek beleszólni, senkinek leszólni a másikat.

Tény ami tény, a te napod lesz, neked kell boldognak lenned, de az, hogy nem veszel harisnyát, nekem egy picit furcsa.

2012. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hányszor kell mondjam hogy VESZEK harisnyát?

Épp ezért tettem fel a kérdést, mert nem tudtam MILYET vegyek, mivel a hagyományos fajtának látszana az illesztése! De vettem elöl nyitott ujjút, és abban teljesen jó, nem látszik hogy van rajtam harisnya. A cipő meg olyan amilyen, ilyet találtam és kényelmes, tetszik, szóval az hogy elöl nyitottban nem illik menni az nem annyira érdekel. Nem olyan társaság hogy ezért megszóljanak, aki meg mégis az úgyis csak illemből van meghívva sajnos, bár azok se épp arisztokrata réteg szóval nem is fognak ők se megszólni.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek, a kérdést megoldottam :)

2012. máj. 21. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!