Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Viselt valaki fűzőt a menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselt valaki fűzőt a menyasszonyi ruhája alatt? Azért érdekel, mert a ruhámban nincs "beépített" fűző, és szeretném, hogy valami összetartsa kissé az alakomat. Nemrégen szültem, és még nem egészen jöttem formába sajnos :- (

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
De milyen az a beépített fűző?
2012. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Alakformáló fehérnemű, szerintem sokkal jobb, mint a kényelmetlen merev halcsontos fűző. Egy modernebb és sokkal kényelmesebb megoldás, főleg 100 fokban nyáron, amikor maga a ruha is teher :)

Nekem volt "beépített fűzőm", de ha nem lett volna, az alakformáló fehérnemű mellett döntök. Ilyenre gondolok:


[link]

(elsőnek: az olyan, hogy magában a ruhában a felső rész fűzős. Tehát merev és halcsontok tartják az alakot "egyben", hogy ne buggyanjon ki a párnácska itt-ott.)

2012. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szintén "nemrég" (10 hónapja) szültem. Augusztusban lesz az esküvő és fűzős ruhám lesz. Viszont annyira ez nem tart össze, így vettem külön fűzőt ami nagyon szép derekat csinál, de a hasam nem laposítja el. Együtt még nem próbáltam fel őket, mert ahhoz kellene még egy ember. Majd ha egyszer sikerül felpróbálni, akkor meglátom, hogy lesz-e alatta fűző vagy valami más alakformáló dolgot veszek.
2012. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
és az alakformálósban,hogy fogtok pisilni menni? mivel mell alatt kezdődik...hogy fogjátok levenni?
2012. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyat is lehet venni, ami nem egészen annyira fent kezdődik. A fűzőnél biztosan kényelmesebb, mert még egy merev fűzőt felvenni a menyasszonyi ruha alá, főleg ha az ember kifog egy 30 fokos napot...háááát..
2012. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de ha nemrég szült,akkor gondolom pocak tájon van a bibi!

ha felvesz egy egyberészes ruhát,hogy fogja tudni levenni pisilésnél az alakformálót!aminek ebben az esetben a pocakjáig minimum fel kell érnie

2012. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem merevített+fűzős volt a felső része a ruhámnak, így ez alá nem kellett. Bár nekem nem volt súlyfeleslegem se, de a melleimet legalább felnyomta a ruci.
2012. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még ugyan sosem próbáltam ilyen alakformáló fehérneműket, de létezik belőle olyan, ami nem bugyis, olyan mintha egy mini ruhába bújna bele az ember. Mell alattól ér comb középig mondjuk, ebben ki lehet menni pisilni is. Esetleg érdemes lenne rákérdezni, hogy patentosban nem gyártanak-e.

Hagyományos formájúval valóban nehéz lenne a pisilést megoldani, ami amúgysem egyszerű ekkora ruhában. :)

2012. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

SZia!

Ha tényleg zavar a pocakod, akkor az alakformáló ruha nem fog segíteni. Hozzám már többen jöttek, hogy nem elég és fűzőt szeretnének helyette. Többen írták itt előttem, hogy a fűző meleg lehet, ha kifogsz egy kánikulát. Azt se felejtsük el, hogy az alakformáló bodyk anyaga általában olyan összetételű, ami nem nedvességszívó, sajnos nagyon bele lehet izzadni és ezt szintén a vásárlóimtól tudom, tehát semmivel sem fogod kevésbé melegnek érezni. A komolyabb acélmerevítős fűzők pamuttal béleltek, áteresztik, felszívják az izzadtságot, nem irritálják a bőrt. Nálunk egyre több menyasszony vásárol fűzőt a ruhája alá, mert sajnos hiába fűzős a legtöbb ruha, azok mégsem tartanak rendesen és akin van pár nőies párnácska annak már nem áll tökéletesen a ruha, nem tart jól.

Én egyébként a kényelmesebb viselet, a könnyebb mozgás miatt mell alatti fűzőt szoktam javasolni, mert az lefogja a pocakot, derekat, csípőt, de kényelmesebben-szabadabban lehet benne mozogni, mint egy teljes mellet eltakaró fűzőben.

Szia!

2012. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, szívesen olvasom sokak tapasztalatait, véleményét. Moira! ha esetleg már tettél próbát a fűzővel, akkor érdekelne, mi a tapasztalatod. Kedves utolsó, örömmel venném, ha (akár privátban) megírnád, honnan érdemes fűzőt beszerezni. Nekem is a mell alattit javasolták, de ugye (már bocsánat, ha ostoba a kérdés) ahhoz is lehet megfelelő melltartót venni?
2012. máj. 15. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!