Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pánt nélküli fűzős mennyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánt nélküli fűzős mennyasszonyi ruha alá vehetek fel fehér fűzőt? Vagy az látszik kívülről, hogy fűző van alatta?

Figyelt kérdés
Sajnos nagy melleim vannak, és a pánt nélküli melltartó nem tartja a melleimet, lecsúszik:( ezért gondoltam fűzőre. de az nem néz ki rosszul a ruha alatt?
2011. nov. 19. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Olyan melltartót vegyél, amiben szilikon csík van és van merevítő meg szivacs benne, az nem csúszik le. De ha a ruha fűzős hogy akarsz felvenni alá is fűzőt?
2011. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Probáld ki,hogy látszik e a ruha alatt. főleg az számit,hogy mell résznél milyen a ruha,nem lóg e ki alóla a füző

Egyébként a triumphban v a calzedoniában tudsz venni normális pánt nélküli melltartót,de tudom,hogy nehéz olyat találni ami nagy mellűeknek is jó.Meg azt is vedd számitásba,hogy a ruha is füzős,szóval az is tartani fogja amelltartót+a melleid is:)

2011. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
olyan pánt nélküli melltartót vettem, amiben van merevítő, és szivacs is, de sajnos nem ér sokat...még össze is varrtam hátul, de lecsúszik még így is párszor. Nem akarok azon izgulni majd, hogy épp mikor kell tánc közben a mellemhez kapnom, h visszahúzzam:( A ruhaszalonban azt mondták, h a melltartót hozzáfűzik majd a ruhához. de attól még ugyanúgy lecsúszhat, nem? mert így még a ruhát is tartania kéne
2011. nov. 19. 17:58
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Úgy be fogják neked fűzni a ruhát, hogy nem lesz ezzel gond :) De miért nem próbáljátok meg úgy, ahogy a szalonban mondják?

Nekem átlagos mellem van, én varrattam a ruhába melltartóbetétet és úgy volt simán befűzve hátul, semmi gondom nem volt :)

2011. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De mondom ha van rajta szilikon csík, akkor nem csúszik le :) Főleg ha jó szorosan rád van fűzve a ruha. Miért nem próbálod ki a szalonban? A fűző+melltartó úgy fog tartani, mint ha valami acél golyóálló mellény lenne rajtad :))
2011. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Szilikoncsík szerintem olyan illúzióromboló egy menyasszonyi ruhánál :( de ez csak az én véleményem...
2011. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,szerintem te a szilikon pántra gondolsz,az tényleg csúnya hozzá.

A szilikon csik viszont nem látszik,az a melltartó szélén van végigfuttatva,a hátadon is,és tapad.

2011. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Asszem nem igazán tudom elképzelni.. :D

Amúgy tényleg a szilikonpántra gondolok..

2011. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Nah, felfogtam :)

hát nemtom...

Combfixből kiindulva nem tudom mennyit érhet..

Nekem volt anno ilyen szilikoncsíkos combfixem, állandóan lecsúszott...

2011. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy van szilikon csíkos melltartó :) de sajnos itt Komárom megyében nem találok olyan pánt nélküli melltartót, ami méretben tökéletes, és ráadásul még fehér is legyen, meg szilikon csíkos + merevítős:D na de még körülnézegetek
2011. nov. 19. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!