Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői tanúként köszöntőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői tanúként köszöntőt mondanék a párnak a lagzin. Hol találok a neten? Esetleg valaki tud írni ilyet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem tudod a saját gondolataidat elmondani, akkor minek?
2012. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Barátnőm esküvőjén én mondtam, mert mi hoztuk össze őket a férjével, egyikük ált. isk., a másikuk gimis barátom.

Nem nyújtottam hosszúra, a lényeg hogy 1-2 személyes emlékemet osztottam meg a násznéppel, meg hogy a mi otthonunkban ismerkedtek meg, és kettejüket több mint 35 éve ismerem, amit más nem modhat el a jelenlévők közül. Utána jókívánságok, és ennyi.

2012. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Keress rá úgy a neten, hogy esküvő, pohárköszöntők.

Nagyon jók vannak fent és személyre tudod szabni, kicsit átírni. [link]

2012. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ment egyszer egy vándor a hegyekben és arra lett figyelmes, hogy valahonnan üvöltés hallatszik. Ment a hang irányába, és egy barlangban talált egy Phönix madarat, aki meztelen seggel ült egy forró tepsin. Megkérdezte: hát te miért ülsz meztelen seggel a forró tepsin? Azért- válaszolta a madár, mert különben senki sem figyelne rám,senki sem venne észre ha nem üvöltenék.

Igyunk most azokra a nőkre, akiknek nem kell meztelen fenékkel, a forró tepsin ülni, hogy észre vegyék őket!

Igyunk most azokra a nőkre

2012. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Találtam egy nagyon jó szöveget:


Tisztelt vendégek,szeretnék néhány szót szólni,ígérem rövid leszek. Azért ezt a pillanatot választottam,mert ünnepre gyűltünk össze itt ma mindannyian, másrészt pedig azért, mert most még van bor(/pálinka/sör-ami épp a kezedben van). Amit itt a kezemben tartok,arra vár,hogy szomjas torkomon lezúdítsam az egészet,de mivel nem illik itt a lakodalom elején feltűnően italozni,gondoltam keresek rá egy jó apropót, amiért az arcom mögé küldhetem eme pohár tartalmát. És ez nem is lehet más,minthogy nagyon kedves barátaim/rokonaim,testvérem,vagy akár kim/egészségére szeretném elfogyasztani,kívánva nekik minden szépet és jót a közös életükre,sok gyereket,sok türelmet,sok pénzt,sok boldog pillanatot,sok szabadidőt,melyet együtt tölthetnek, naés sok bort otthonra, hogyha megyek, akkor meg tudjanak kínálni.


Emelem tehát poharamat az ifjú párra,tegye most ezt velem együtt mindenki.Éljen az ifjú pár.

2012. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

53 % nem hasznos.


A többieknek köszi.

2012. máj. 15. 16:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a meztelen seg*űnek is, gondolom a saját esküvőjén hallotta.
2012. máj. 15. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!