Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szegeden kerti party helyszín?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketim kérdése:

Szegeden kerti party helyszín? Párommal kis költségvetésünk miatt a barátainknak adnánk esküvő után egy kerti partyt ehhez keresnék helyszínt Szegeden. Egy nyaraló elkerített zöld területen. Kiskert kis házzal. ( eső esetén behúzódhassunk valahova )

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A Club Aramis nem jó? Igaz nem kis kertes, de jó hely.


[link]


vagy esetleg ez


[link]

2012. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az az igazság hogy valami olyan helyet keresek ahova vihetem az italt és az ételt, esetleg készíthetünk bográcsost...stb.

2012. máj. 18. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
én ugyan nem vagyok szegedi, de én egy kiadó nyaralót keresnék a helyedben, kérdezősködnék ismerősöktől.
2012. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem adnám ki, hogy ismeretlenek lezúzzák ...
2012. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1: Nem zúznánk le. Nem jellemző nem drogos alkoholista bagázs vagyunk és nem épp 14 éve.

2: Mivel olyat keresünk amit lapból kiszoktak adni szerintem más nem így gondolja.

3: Ha nem értelmes segítő választ adsz ne is fáradj.

2012. máj. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!