Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy külső helyszín bérlése esküvőre? Mi tartozik bele, pezsgő, anyakönyvezető, dekoráció stb? és mikor volt az esküvő?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, párom pesti, elrökönyödve látom, hogy a pesti helyszínek több százezer forintba kerülnek, hol ott én azt tapasztaltam, hogy vidéken úgyanolyan lugas, park, romkert, kastély csupán negyed annyiba kerül. Leírnátok hogy a ti esküvőtök polgári szertartásáa hol zajlott és kb mennyibe került a helyszínt kibérelni? Köszönöm
2012. jan. 8. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Szia.Mi Vecsésen az egyik hotel kertjében szerettük volna a ceremóniát tartani,mert nagyon szép.

Felhívtam az önkormányzatot,150 eFt-ot mondtak,hogy annyiért jönnek ki,és hozznak hangcuccot is.

Gondolom mondanom sem kell,hogy nem ott lesz a ceremónia.

2012. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen én is elvagyok képedve az összegeken, kb egy bózotos az egész nincs semmi még WCse, mindent vinnénk, szék, asztal, sátor, mobil wc ezek se kerülnek kevésbe és csak a zöldre fizessek ki már 150-250ezret? Vidéken pedig ugyan ezt székekkel együtt, dekorációval 35ezerért meg kapta barátnőm. Szóval nem értem...


De várom a további helyszíneket és összegeket.

Én legszívesebben kastély vagy zöld+tó melett tartanám a ceremóniát, de ennyi pénzért... és akkor még hol van a ruha meg a torta stb.

2012. jan. 8. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szolnok.


100 ezer forint az, hogy kiruccannak akár a sarki kávézóig. Ezen felül persze vannak a plusz költségek, mint pl. pezsgőzés, etc. amit alapból is kérsz, ha a hivatalba tartod az esküvőt.

Egyébként jelenleg 16 ezer a hivatalba + egyéb költségek (pezsgő, borító, etc)

2012. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!


nekünk Mádon lesz. Egy szálloda rendezvénytermében lesz a kihelyezett esküvő. Előzetesen azt mondta az anyakönyvvezető, hogy 0 Ft, viszont nyilván mindent mi fizetünk, tehát a dekor, pezsgő, csak nincs kiszállási díj. Mondjuk az utca túloldalán van a helyszín. Januárban megyünk időpontot foglalni, személyesen fogjuk megérdeklődni... az biztosabb :)

2012. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anc ***** válasza:
Érdemes esküvőszervező segítségét kikérned a dologban, ő a számodra legmegfelelőbb helyszínnel tud szolgálni, és ráadásul a legtöbb szervező ingyen dolgozik, a szolgáltatóktól kapott jutalékért, ami neked semmilyen plusz költséget nem jelent. Sokan azt hiszik, ez átverés, meg hogy nem a ti elképzelésetek szerint valósítja meg az esküvőt, stb.. de ez NEM IGAZ!! Bártan fordulj szervezőhöz, a google rengeteg találatot kiad profibbnál profibb szakemberekkel. Én is szervezővel fogom majd lebonyolítani az esküvőm, ha sor kerül rá:)
2012. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!