Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elszúrtam a menyasszonyi cipő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam a menyasszonyi cipő választást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon magas a sarka, ami nem lenne baj, mert hozzá tudok szokni, csak félő hogy így magasabb leszek a páromnál. És félek, hogy ez zavarni fogja őt:(

Vettem egy alacsonyabb sarkút is, de abban már rálépek a ruha szélére. Sajnos amikor rámszabták a ruhát, nem jutott eszembe, hogy a hosszán változtatni kéne, mert a magas sarkúban tökéletes volt.

Csak most, 1 héttel az esküvő előtt tudatosult bennem. Most is csak azért, mert tanultuk a gyertyafénykeringőt és szembesültem a helyzettel.

Létezik magasított talpú vőlegénycipő? Vagy varrassam fel gyorsan a szoknya alját? De olyan tökéletes az a ruha, annyira rossz lenne, ha le kéne vágni:(



#menyasszonyi cipő #vőlegény cipő #vőlegény magassága
2012. máj. 20. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Létezik magasított talpú cipő. De azért előtte inkább kérdezd meg, őt mennyire zavarná ez. Ha nem zavarja, akkor ne parázz. Legfeljebb a fényképezkedéskor kicsit behajlítod a térded :)
2012. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez megint egy olyan probléma, amit magad alkottál magadnak, hogy problémázhass. Felesleges. Nem azon az 1-2 centin múlik a szerelem, ha mégis, inkább mondd le az esküvőt.
2012. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is kérdezd meg őt először, hátha nem zavarja! :)
2012. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsétlen vőlegény, magasított sarkú cipőben.. Hogy fog kinézni.. Mint a 70-es években. Legalább kérdezd meg tőle, mit szólna hozzá??? Az Én párom elhajtott volna biztos, ha bohócot akartam volna csinálni belőle. Csak az számít Te hogy nézel ki?
2012. máj. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Bazz.

Gépezek itt este meg minden.

Ötösével zabálom a gumicukrot.

Ezt elolvastam, és majdnem kiköptem az egészet.

xD Neked mi bajod van ? :D

2012. máj. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Salx Narval ***** válasza:
93%
Szerintem semmit, de ha már teszel, akkor a szoknyádat varrasd fel, ne a srácra erőltess magasított talpú cipőt.
2012. máj. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk egymagasak lettünk a cipőm miatt :) Hidd el, senki nem fogja észrevenni, hogy magasabb vagy. Ha meg jó a fotósotok akkor a képeken sem fog ez látszani :)
2012. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ragaszkodsz a cipőhöz is, a szoknyahosszhosszhoz is, akkor már csak a vőlegényt lehet lecserélni egy magasabbra..
2012. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

levágni nem kell, csak felhajtatni.

Nehogy már ne hajtasd fel !!!!!!!!!

ennyi áldozatot fogsz vállalni később is ????!!!!!!!!

2012. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hagyd úgy a fenébe az egészet, inkább mint rálépj a ruha szélére aztán elzakózz mindenki előtt vagy lerántsd magadról. Aztán amikor kell akkor meg kicsit térdet hajlítasz ;)

A fotón ha látszik akkor meg elő a csodafegyvert: photoshop

2012. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!