Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elszúrtam a menyasszonyi cipő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam a menyasszonyi cipő választást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon magas a sarka, ami nem lenne baj, mert hozzá tudok szokni, csak félő hogy így magasabb leszek a páromnál. És félek, hogy ez zavarni fogja őt:(

Vettem egy alacsonyabb sarkút is, de abban már rálépek a ruha szélére. Sajnos amikor rámszabták a ruhát, nem jutott eszembe, hogy a hosszán változtatni kéne, mert a magas sarkúban tökéletes volt.

Csak most, 1 héttel az esküvő előtt tudatosult bennem. Most is csak azért, mert tanultuk a gyertyafénykeringőt és szembesültem a helyzettel.

Létezik magasított talpú vőlegénycipő? Vagy varrassam fel gyorsan a szoknya alját? De olyan tökéletes az a ruha, annyira rossz lenne, ha le kéne vágni:(



#menyasszonyi cipő #vőlegény cipő #vőlegény magassága
2012. máj. 20. 00:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

a legtöbb ffi ünneplőscipőnek van sarka..


[link]


próbálja fel, úgy már lehet, hogy nem leszel magasabb


csak na csináltass kontyot a fejed tetejére, meg magasított frizurát

2012. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Erre több megoldás is van, lehet hülyeség, meg nem tudom van-e rá lehetőség, de ha kicsit nagyobb abroncsot veszel a szoknya alá, akkor "rövidebb" lesz, ha ez elég, ha nem akkor hajtass fel belőle egy kicsit. (Nem kell levágni, elég ha behajtják.) A kérdésből úgy látszik zavarna, ha kisebb lenne a vőlegény, ez szerintem természetes (magas lány vagyok, engem is zavarna), szóval szerintem oldd meg a kisebb sarkú cipővel, a vőlegényre meg szerintem se adj magas talpút, az elég csúnya lenne, és neki is nehéz/kényelmetlen. Egyébként nem tudom, miért kell szegény kérdezőt leszólni, neki ez gond, ne aggódjon már ilyenekért az esküvőjén! Sok boldogságot!
2012. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem nekem gond, hanem a páromnak. Ő szekált azelőtt, amikor egyszer magas sarkú cipő volt rajtam, hogy mi a fenének hordok ilyet. Nem értettem mi a fene baja van. Gondoltam már megint nem tetszek neki. Aztán meg 3 óra múlva kibökte, hogy így magasabb vagyok nála. De nem a cipővel kapcsolatban mondta, hanem valahogy kijött a száján, én meg rájöttem, hogy ja, szóval ezért cseszegtet ha magassarkú van rajtam. Neki van emiatt komplexusa, nem nekem és nem akarom, hogy emiatt rosszul érezze magát az esküvőn.

Csak bele vagyok fáradva, mert nem étteremben lesz a lagzi, hanem spórolás miatt helységet béreltünk, de így iszonyat sok szervezéssel járt az egész és így 1 héttel az esküvő előtt már nincs lelkierőm váratlan problémákkal foglalkozni.

Amúgy meg nagybátyám tette szóvá a magas sarkot a párom miatt, szóval azt gondolom, ez igenis probléma, főleg ha mások is észreveszik.

De valószínű hagyom a p...ba az egészet, így is hetek óta alig alszok, mert éjjel-nappal intézzük az esküvőt. Már nem érdekel.

2012. máj. 20. 20:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Magassarkúval én is magasabb vagyok páromnál,de lapossarkúban egyszerűen képtelen vagyok ugy jáűrni ahogy "kell".

De mi megoldottuk.

Az öltönye olyan hogy csak a cipő orra lóg ki,egyébként leér a cipője sarkáig,ami kicsit magasabb,igy egymagasak vagyunk.


(bár párom oda meg vissza van a tűsarkúimért,legtöbbször magasabb vagyok igy nála,mert sportcipőt hord.De nem zavrja,kit érdekel az a pár cm.

2012. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, utolsó pillanatban felvarrattam a ruhámat. Leginkább miatta tettem, hogy ne zavarja, hogy magasabb vagyok. Utólag nem bánom, mert azon túl, hogy tényleg jobban mutatunk így a fotókon, nekem is sokkal kényelmesebb volt az alacsony sarkú cipőben. Kicsit azért belehaltam, mert egy ismerős vágta le a ruhám alját, és nem túl szépen, de végső soron jó döntésnek bizonyult.
2012. jún. 5. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!