Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire izgultál az esküvőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgultál az esküvőd napján?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aznap nem igazán, inkább csak sodródtam az árral. Előtte napokban viszont nagyon. :)
2012. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első leírta. Az előtte lévő hetekben, mint az állat, a nagy napon viszont el voltam foglalva a készülődéssel, fodrász, sminkes, öltözés. Egyedül annyi, hogy nem bírtam enni. De még az esküvőn sem igazán.:) Mi szerveztük meg a férjemmel teljesen egyedül az egészet, szóval nagyon izgultunk, csak a vége felé tudtunk igazán felszabadultan élvezni az egészet.
2012. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is inkább előtte izgultam, aznap nem volt rá idő. Bár az esküvői dvd-n látszik, hogy amikor a templomi esküvőnél a pap rátekerte a kezünkre azt a szalagot, vagy mit, hogy izgalmunkba simogatjuk egymás kezét alatta. Így utólag mindig jót nevetünk, mert olyan, mintha valami kis egér, vagy kismacska lenne a kezünkben... :)
2012. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem.
2012. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

AZ eljegyzésünk előtt sokkal jobban izgultam :)

A bnagy napon semennyire,mert minden percben valamit csinálni kellett!

A lagzit megelöző hetekben pedig rengeteget dolgoztuk a férjecskémmel,a házat meszeltük,közben a munkahelyen melóztam,igy igazán enm volt időnk izgulni :)

2012. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, élveztem minden pillanatát. Mondták is később, hogy soha nem láttak még ilyen párt, aki végig vigyorogja az egész esküvőt!
2012. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ne izgulj nincs miért tapasztalat alapján azt mondom az összes vendég azzal lesz elfoglalva kin milyen ruha volt, mennyi pénzt milyen ajándékot vitt, kin milyen smink volt, ki-hogyan rúgott be, ki hányta össze magát, ki kivel kavarta, kinek milyen kocsija van, " a kis Bendegúz a 20. diplomáját szerzi meg" és hasonló jellegű beszélgetések, és az arcoskodások, sajnos rólatok kellene szólni, de én még olyan esküvőn nem voltam ahol ez így lett volna:(
2012. jún. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!